Gdzie, jak się starać o odszkodowanie?

#1 2013-04-26 22:52:04
EvelinaS.

Użytkownik

2013-04-08

Witam, Chciałabym w najbliższym czasie otrzymać odszkodowanie z oc sprawcy. Miałam wypadek z winy sprawcy. Obecnie kończe leczenie, proszę o informację, gdzie, jak się starać? Czy lepiej powierzyć firmie czy samej działać?

Uzyskaj wysokie odszkodowanie po wypadku samochodowym !
Nawet 100 000 zł !
Bezpłatna analiza - wyślij zgłoszenie >>>
#2 2013-04-27 10:16:38
św.Krzysztof

Użytkownik

2013-04-27

Re: Gdzie, jak się starać o odszkodowanie?

Koleżanko co to za sytuacja? Przybliż nieco co się stało, jaką masz dokumentacje, powiem Ci mniej więcej co robić. Wydaje mi się, że zawsze warto bo ubezpieczalnia zaniża stawki z prostych przyczyn.

#3 2013-04-27 11:55:13
zbysiu246

Użytkownik

2013-04-27

Polecam Centrum Pomocy Poszkodowanym Probus. Ja w swoim przypadku też najpierw sam chciałem sobie załatwić ale dostałem odmowę. Zjawił się Pan z Centrum spisał umowe, zabrał dokumenty i po jakimś czasie dostałem sume  o jakiej nawet nie śniłem. Jestem bardzo zadowolony z ich usług.

#4 2013-04-27 18:28:39
EvelinaS.

Użytkownik

2013-04-08

Niewielki wypadek na jednym z wrocławskich skrzyżowań, sprawca (kobieta), wymusiła pierwszeństwo mimo drogi podporządkowanej. W wypadku ucierpiałam ja i mój kuzyn. Na miejsce przyjechała policja i karetka. Ja miałam uraz głowy wraz z pękniętymi żebrami. Kuzyn lekko poobijany, posiniaczony. Mam całą dokumentacje medyczną i świadka (kuzyna). Notatki policyjnej nie posiadam, gdyż siedziałam już w karetce.

#5 2013-04-29 08:48:03
św.Krzysztof

Użytkownik

2013-04-27

EvelinaS. napisał:

Niewielki wypadek na jednym z wrocławskich skrzyżowań, sprawca (kobieta), wymusiła pierwszeństwo mimo drogi podporządkowanej. W wypadku ucierpiałam ja i mój kuzyn. Na miejsce przyjechała policja i karetka. Ja miałam uraz głowy wraz z pękniętymi żebrami. Kuzyn lekko poobijany, posiniaczony. Mam całą dokumentacje medyczną i świadka (kuzyna). Notatki policyjnej nie posiadam, gdyż siedziałam już w karetce.

Z tego co się orientuje to na komisariacie, który podlega pod region możesz otrzymać notatkę policyjną. Powiesz, że potrzebujesz dla ubezpieczalni i muszą Ci ją wystawić. Zawsze są jakies mikrourazy, mimo to, że ich nie widać na pierwszy rzut oka, chociażby psychiczne lub traumatyczne. W każdym razie nie jestem ekspertem w temacie, więc jak coś mogę dać Tobie namiar 888-69-69-98 Przedstawiciel, jednego z centrów odszkodowawczych. Jako chyba jeden z nielicznych dotrzymuje słowa i traktuje ludzi jako ludzi, nie jako prowizje.

#6 2013-04-29 22:31:18
EvelinaS.

Użytkownik

2013-04-08

św.Krzysztof napisał:

W każdym razie nie jestem ekspertem w temacie, więc jak coś mogę dać Tobie namiar 888-69-69-98 Przedstawiciel, jednego z centrów odszkodowawczych. Jako chyba jeden z nielicznych dotrzymuje słowa i traktuje ludzi jako ludzi, nie jako prowizje.

Dzięki, przedzwonie i zobaczę, na co moge liczyć. Pozdrawiam.

#7 2013-05-06 11:13:15
anlex

Zbanowany

2013-03-20

EvelinaS. napisał:

Witam, Chciałabym w najbliższym czasie otrzymać odszkodowanie z oc sprawcy. Miałam wypadek z winy sprawcy. Obecnie kończe leczenie, proszę o informację, gdzie, jak się starać? Czy lepiej powierzyć firmie czy samej działać?

Szkodę zgłasza Pani bezpośrednio po ubezpieczyciela sprawcy formułując roszczenia w przedmiocie zadośćuczynienia i odszkodowania (opieka, leczenie, przejazdy, utracony dochód). Jeśli w Pani samochodzie było ubezpieczenie NNW lub miała Pani takie ubezpieczenie w pracy, życiu prywatnym to również z niego może Pani skorzystać.

Jeśli chodzi o pytanie dotyczące tego czy samemu czy z pełnomocnikiem to wszystko zależy od rzetelności pełnomocnika, wysokości prowizji, wiedzy i doświadczenia. Gdy trafi Pani na kogoś niekompetentnego, który swoje działanie ograniczy tylko do wysłanie dokumentów to lepiej prowadzić sprawę samemu. Należy uważać na zawarcie ugody i konsultować taką propozycję z prawnikiem.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz okreœlić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij