złamana miednica

#1 2008-03-08 23:11:54
miednica

Użytkownik

2008-03-03

Jak wysokie odszkodowanie można dostać z OC sprawcy za wypadek, w którym miałem połamaną miednicę w kilku miejscach?(nie licząc kosztu leczenia i transportu)

Uzyskaj wysokie odszkodowanie po wypadku samochodowym !
Nawet 100 000 zł !
Bezpłatna analiza - wyślij zgłoszenie >>>
#2 2008-03-08 23:13:42
miednica

Użytkownik

2008-03-03

Re: złamana miednica

Wypadek miał miejsce w sierpniu 2006, w szpitalu byłem 3 tyg. , potem dwa m-ce leżenia, zdjęcie stelaża zewnętrznego i nauka chodzenia. Potem turnus rehabilitacyjny 1. i 2.  w tym roku w maju pewnie kolejny i tak co rok, przez jakiś czas. Muszę chodzić na obowiązkowe kontrole co pół roku, czasem odczuwam bóle. Mam 16lat i byłem aktywnym sportowcem, póki co z graniem w piłkę nożną musiałem się pożegnać. Rehabilitant zalecił głównie basen, szczęśliwie w miarę dobrze mnie złożyli i mam jedną krótszą nogę tylko ok. 1 cm, sprawca przyznał się do winy, nie było żadnych wątpliwości, póki co towarzystwo ubezpieczniowe sprawcy wypłaciło 12 tys. Przypuszczam, że powinni znacznie więcej.

#3 2008-07-10 21:22:58
jaaasna

Użytkownik

2008-06-19

tez miałam złamana miednice (miedzy innymi)-tez trzy tyg szpitala i 2 miesiace lezenia. i 12 tys ? ja niedługo ide na komisje lek,ubiegam sie o odszkodowaniez oc sprawcy.a Ty byłes na komisji? jak ty wyglada? i udało ci sie wywalczyc cos wiecej?

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz okreœlić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij