Błąd lekarski - ginekolog

#1 2013-03-05 21:47:17
Tomi81

2013-03-05

Witam. Dwa miesiące temu otrzymałem wspaniałą wiadomość że zostanę tatą. Bardzo się cieszyliśmy. Po tygodniu strasznie rozbolał żonę brzuch, pojawiło się krwawienie więc udaliśmy się  do szpitala. Tam pał wyrok:CIĄŻA POZAMACICZNA W LEWYM JAJOWODZIE. Natychmiast zrobiono laparoskopię tego  jajowodu. Lekarz powiedział że prawy jajowód wyglądał dobrze i nie  ingerowali  w niego więc mamy 50% szans na następnego dzidziusia. Zrobiono też badanie histopatologiczne które  odebrałem po 2 tyg.  Lekarz który mi je dawał powiedział ,że nie nie wykazało ono ciąży (i  tak jest w nim napisane) gdyż większość zarodka wylała się do brzucha. Po tygodniu od odebrania wyników moja żona znów dostała silnych bólów brzucha. Gdy zawiozłem ją do  innego szpitala padła diagnoza: CIĄŻA POZAMACICZNA W  TYM  SAMYM JAJOWODZIE. Rozcięto jej brzuch i usunięto ciążę wraz  z jajowodem. Na moje pytanie brzmiące:Przecież  trzy tygodnie  temu żona  miała to samo, Lekarze rozkładają ręce. Czy jest to błąd lekarski? Co możemy z tym zrobić?

#2 2013-08-01 21:47:13
odszkodowania23

2013-08-01

Re: Błąd lekarski - ginekolog

Witam Serdecznie,
Jestem przedstawicielem firmy odszkodowawczej i chiałbym zaproponować pomoc .

A więc sprawa wygląda następująco , według mnie jest to błąd lekarski i należy się za to odszkodowanie ,cięzko ocenić mi jak wysokie lecz żebyśmy w ogóle mogli zacząć rozmawiać o tym odszkodowaniu należy powołać Wojewódzką Komisję Lekarską kosztuje to 200 zł i jeżeli ona oceni , iż jest to błąd lekarski sprawa najprawdopodobnie pójdzie do sądu lub jeżeli będzie w stanie komisja ocenić na ile % jest to uszczerbek zdrowia uzyskać odszkodowanie bez sprawy w sądzie.

Jeżeli będą Państwo zainteresowaniu usługami naszej firmy proszę o kontakt pod adresem email podanym poniżej.

#3 2013-09-24 09:20:48
margaret86

2013-09-24

Tomi81 czy możesz napisać jak się sprawa potoczyła? Siostra ma podobną sytuację, może niezupełnie, ale chodzi o błąd ginekologa i o ciążę. Też nie bardzo wiemy co robić.

#4 2013-10-18 08:53:17
jagadeni

2013-10-18

To na pewno jest błąd lekarski, bo co innego? Radzę udać się wraz z całą dokumentacją medyczną do ginekologa

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij