Wypadek na nartach Włochy

#1 2013-02-12 22:41:06
duxxx

2013-02-12

Witam z góry Przepraszam jeśli w złym dziale zamieściłem pytanie, lecz sytuacja jest troszkę skomplikowana.

Panie i Panowie moja Kobieta wyjechała do pracy do Włoch (posiada Włoskie pozwolenie o pracę ) przechodziła w dniu przyjazdu testy które zakwalifikowały ją do podjęcia zatrudnienia, niestety przed podpisaniem umowy z pracodawcą, pewna kobieta wjechała w nią co spowodowało trafienie do szpitala. Niestety nie zdarzyła wyrobić z NFZ europejską karty ubezpieczyciela i musiała zapłacić 300 euro kosztów hospitalizacji.  Lecz przed wyjazdem ubezpieczyła się prywatnie i jej ojciec dodatkowo wykupił kolejne ubezpieczenie. Kobieta która spowodowała wypadek, podała na siebie namiary i numer polisy ubezpieczenia, nie podała firmy w której jest ubezpieczona. Przyjechała policja która natychmiast ja zwiozła z stoku do Karetki, tym samym sprawczyni już się wiecej nie pokazała ani nie odbiera telefonów.

Jak rozegrać dalej tą sprawę??? przez ten wypadek moja Kobieta nie mogła podjąć zatrudnienia a tym samym ponosi straty finansowe będąc na miejscu, wg lekarzy 10 dni musi kurować się.

Z góry Dziękuję
Adrian

#2 2018-01-27 13:17:27
agnieszkaf

2018-01-27

Re: Wypadek na nartach Włochy

Możesz spróbować u Kancelarii Adwokackiej WS LEX. Mają kancelarię we Włoszech i w Polsce. Działają w takich sprawach. Ja na przykład poszłam do nich w sprawie odszkodowania za wypadek komunikacyjny. Powodzenia życzę

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij