Miales wypadek w Anglii ? Nie pobieramy prowizji 100% odszkodowania w UK dla Ciebie. Zglos sie do nas www.Campter.pl

kradziez samochodu.

#1 2013-02-12 11:56:50
hampel

2013-02-12

We wrzesniu skradziono mi samochod osobowy Vw passat.sprzed domu. Byla policja spisali protokol ,byl tez urzednik z ubezpieczenia spisal co trzeba.Na drugi dzien wyslalem stosowne dokumenty i kluczyk do ubezpieczyciela.Po czterech tygodniech z laski odezwali sie na usilne moje telefony do nich, co jest z ta sprawa..Dostalem natomiast od nich odpowiedz ze na podstawie ekspertyzy kluczyka, ich ekspert stwierdzil ze,  samochud nie byl  uzywany od trzech miesiecy a kluczyk ze nie jest od tego pasata .Co jest absurdem poniewarz samochud byl uzywany caly czas wlacznie  z dniem w kturym  go ktos ukradl. I oczywiscie mam swiadkow nato ze jezdzilem tym samochodem. Moje pytanie jest takie .Czy przy dzisiejszej technice istnieje mozliwosc? Po zbadaniu kluczyka{ auo z 2003 rok vw passat 19.tdi 130KM)  ubezpieczyciel twierdzi;{ z opini ich eksperta}    ze samochud  nie byl  uzywany od 3 miesiecyl tj; od czerwca. Sprawa jest u adwokata ,ale nie to jest istotne  ze auto zginelo, ale praktyki ubezpieczycieli, jak wymiguja sie od wyplaty odszkodowania. Prosze o krutki komentarz do tego zdarzenia jakiegos eksperta od kluczykow.  Z gury dziekuje. A jeszcze to, ze samochud byl zakupiony 4 lata temu z tym kluczykiem ktury im odeslalem . Samochod byl otwierany i uruchamiany caly czas tym kluczem . Dzieki jezeli ktos odpisze.!

#2 2013-10-14 12:20:04
Agata26

2013-10-11

Re: kradziez samochodu.

Witam serdecznie, jesli potrzebuja Panstwo porady dotyczacej kradzierzy samochodu, prosze o kontakt mailowy. Porady sa darmowe, a czas odpowiedzi jest blyskawiczny. Pozdrawiam

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij