Brak wpisu,opisu RTG do dokumentacji lekarskiej,zła diagnoza

#1 2013-01-04 22:38:02
tomaszsz2007

2013-01-04

Wypadek w pracy 1.10.12 ,upadek z wys około2 m.przewieziono mnie do poradni na terenie zakładu pracy gdzie wykonano RTG,nie widać cech złamania,  opis wyniku wskazanie dorobienia zdjęcia skośnego prawej kości biodrowej,jest to zapisane w dokumentacji leczenia.Wykonano 9.10.12 rtg stawu biodrowego,opis-Podejrzenie pęknięcia okolicy panewki prawego stawu biodrowego-konieczna dalsza diagnostyka(TK). opis nie jest już zapisany w dokumentacji lekarskiej,o czym nie wiedziałem bo leżałem chory w  domu, lekarz chirurg zapewniał mnie jak będzie coś nie tak to da mi znać.W protokole powypadkowym pkt 6 skutki wypadku (miejsce i rodzaj urazu) Potłuczenie ogólne,stłuczenie stawu biodrowego.Protokół jest podpisany. Biodro w dalszym ciągu mnie boli,więc udałem się do lekarza ortopedy28.12 12,  który stwierdził ewidentne złamanie panewki stawu biodrowego.RTG i dokumentacja lekarska jest w moim posiadaniu za zgodność z org. Jak mam w tej sytuacji sie zachować,prosze o porade. Zbigniew Cz.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij