Miales wypadek w Anglii ? Nie pobieramy prowizji 100% odszkodowania w UK dla Ciebie. Zglos sie do nas www.Campter.pl

wypadek w pracy

#1 2012-12-19 17:57:57
robroy1974

2012-12-19

witam pracuje w firmie przez agencje od 3lat,kontakt odnawiany co 6mies.
Dzis rano mialem wypadek,poslizgnolem sie w trakcie oczyszczenia przeplywu wody z malarni w firmowej oczyszczalni mozna powiedziec sciekow farby upadlem i wpadajac do zbiornika z woda i chemikaliami calym impetem udezylem w metalowa krawedz zbiornika,wypadek zgloszony w pracy wypelniony raport,pracownik firmy odwiozl mnie na pogotowie,po ogolnych ogledzinach badaniu tetna cisnienia i osluchaniu klatki piersiowej  dostalem srodki przeciwbolowe i powiedziano ze w tego typu urazach nie robia przeswietlen bo czy zebro zlamane czy nie procedura jest taka sama,mam sobie zrobic wolne dzis brac tabletki i siedziec w domu w razie pogorszenia powrot na pogotowie.wrocilem do firmy informujac menagera i agencje ze mam jechac do domu.mam dzwonic po poludniu czy przyjde jutro do pracy czy nie,nie oczywiscie w trosce o moje zdrowie tyklo musza zorganizowac zastepstwo,stluczone moze pekniete zebro(a) zdarta skora na rece i boku,przecieta skora dloni.
Pytanie moje co powinienem dalej z tym zrobic?
Czy agencja powinna zaplacic mi za reszte dnia?

Czy lepiej pozostac na wolnym do konca tygodnia,jakie sa szanse otrzymania wynagrodzenia lub odszkodowania za chorobowe.w umowie z agencja nie placa nqm chorobowego.
Pozdr

#2 2012-12-29 18:38:18
dao

2012-12-12

Re: wypadek w pracy

Jeśli Pan został oficjalnie uznany jako osoba poszkodowana i nie jest Pan winowajcą zaistniałego zdarzenia, to można jak najbardziej starać się o odszkodowanie.

#3 2013-10-14 12:42:53
Agata26

2013-10-11

Nalezy wspomniec iz nie ma zadnych przepisow, ktore stanowia o formie zatrudnienia i zwiazku z wypadkiem. Nawet osoby bedace self employed, przcujace na zlecenie dla innej firmo moga odzyskac odszkodowanie za uszczerbek zdrowotny, jesli niesa winne wypadkowi. Jesli masz watpliwosci czy odszkodowanie nalezy sie i Tobie. Napisz, postaram sie odpowiedziec blyskawicznie. Pozdrawiam

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij