złamanie kości piętowej - odszkodowanie

#1 2008-02-28 09:31:24
elusia80

Użytkownik

2008-02-28

w lipcu 2007 roku wracając z pracy miałam wypadek samochodowy, uderzyłam w drzewo. Ja byłam sprawcą kolizji i jedynym uczestnikiem kolizji. Zostałam ukarana mandatem za spowodowanie kolizji drogowej. W wyniku wypadku doznałam wstrząśnienia mózgu, kompresyjnego złamania kości piętowej(operacyjnie przez skórę miałam włożone 6 drutów K)oraz miałam szyty język. Chorowałam pół roku a teraz nadal kuleję oraz mam bóle kostki, okolica kostki jest napuchnięta a noga nie jest zbyt sprawna. Staram sie o odszkodowanie z ubezpieczenia NNW(byłam kierowcą) oraz prywatnego ubezpieczenia na życie. Mam pytanie ile % mogę dostać?

Uzyskaj wysokie odszkodowanie po wypadku samochodowym !
Nawet 100 000 zł !
Bezpłatna analiza - wyślij zgłoszenie >>>
#2 2008-03-04 18:38:18
szpecjalista

Użytkownik

2008-03-04

Re: złamanie kości piętowej - odszkodowanie

trudne to pytania, wiesz przecież że należy je skierować do lekarza orzecznika poddając pod ocenę zebrany materiał lekarski, nie inaczej, a że lekarza tu nie ma (chyba?) szukaj dalej...

#3 2008-03-04 18:44:50
fik

Użytkownik

2007-10-15

To w dużym stopniu zalezy od tego co orzecznik Ci na komisji przyzna jaki procent lekkim sprintem cała procedura dochodzenia odszkodowania z NNW przebiega tak :

Najpierw podczas komisji lekarskiej następuje ocena uszczerbku na zdrowiu na które to badanie będzie Pani skierowana po zgłoszeniu wypadku do towarzystwa ubezpieczeniowego.
W zależności od tego, jaką sumę gwarancyjną obejmowała Pani polisa NNW wypłacony zostanie odpowiedni procent tej sumy.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz okreœlić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij