procent uszczerbku na zdrowiu , po artroskopii kolana

#1 2012-06-06 18:28:27
magdaza

Użytkownik

2012-06-06

witam, miałam wypadek w czasie pracy.
rozpoznanie po wypadku to
chondropatia III stopnia CTM, chondropatia powierzchni bocznej i przysrodkowej rzepki, uszkodzenia horyzontalne w 1/2 przedniej oraz rogu tylnego ML. uszkodzenie rogu tylnego oraz brzegu stawowego w 1/3 tylnej MM. Zus najpierw przyznał mi 5 % uszczerbku, po odwołaniu się , bowiem uwazam ze jest to zdecydowanie za mało, w kolejenj decyzji przyznał 0 % i kazano oddac nienależnie pobrane odszkodowanie. moje kolano juz nigdy nie bedzie sprawne. jestem 8  miesiecy po operacji ,ale pod stała kontrolą lekarza ortopedy. Rehabilituję się ze środków prywatnych ,ponieważ tylko dzieki temu mogę pracować ,gdyż  brak ćwiczeń stawu kolanowego powoduje jego sztywność i ból. Codziennie tez zażywam suplementy glukozaminy i kwasu hialuronowego ,oraz co jakiś czas dostawowo mam podawany kwas hialuronowy. Często też muszę sięgać po preparaty p.bólowe.
ile procent za takie uszkodzenie powinno być przyznane jak mogę uzasadnić moje odwołanie?
z góry dziekuje za odpowiedź

Uzyskaj wysokie odszkodowanie po wypadku samochodowym !
Nawet 100 000 zł !
Bezpłatna analiza - wyślij zgłoszenie >>>
#2 2012-06-07 21:46:13
magdaza

Użytkownik

2012-06-06

Re: procent uszczerbku na zdrowiu , po artroskopii kolana

Dziękuje za odpowiedź. skontaktuję  się  jutro  telefonicznie w tej sprawie, aby omówić szczegóły.
pozdrawiam

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz okreœlić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij