Bład chirurga (odszkodowanie)

#1 2012-03-01 04:48:51
domino

2012-03-01

Witam

Dwa tygodnie temu miałem operacje prostowania członka ponieważ miałem bardzo mocne skrzywienie i nie moglem normalnie współżyć i operował mnie chirurg co zapewniano mnie ze jest doświadczony i już robił nie takie operacje, mówiono mi ze jest to prosty zabieg dla doświadczonego chirurga wiec zaufałem im i zdecydowałem się na zabieg. Niestety efekt operacji jest tragiczny !!!!!! Ten chirurg totalnie spartolił zabieg jestem bardziej okaleczony niż byłem wcześniej, zero wyobraźni i doświadczenia ! skrócił mi członka o 6cm i do tego jest dalej krzywy tylko ze w druga stronę i bede teraz zmuszony poddać sie ryzyku następnej operacji !!, Teraz czekam bo w nastepnym tygodniu mam pierwsza wizytę kontrolna zabieram zdjęcia mówiące o tym ze operacja została spieprzona nie mam zamiaru poddawać się kolejnej operacji u niego, będę wnosić o odszkodowanie, założę mu sprawę i będę żądał miliona złotych odszkodowania wydaje mi się że mam duże szanse na wygraną w sądzie, jak myślicie jest szansa na otrzymanie odszkodowania ???

#2 2012-03-03 20:13:11
Centrum Polska

2011-01-19

Re: Bład chirurga (odszkodowanie)

Z całym szacunkiem, ale może lekarz mówił o efekcie ubocznym przeprowadzonego zabiegu (delkatnym skróceniu). Jeżeli nie to sprawa do prokuratury, a nóż widelec...powodzenia

#3 2012-03-06 19:27:24
Kancel

2012-03-05

W ciągu dwóch tygodni rzadko kiedy są widoczne ostateczne efekty takich zabiegów, dlatego proponuję:
- wstrzymać się z kolejnym zabiegiem przez jakiś czas - lekarz powinien poinformować o tym Pana, kiedy będzie można spodziewać się efektów i kiedy można zrobić ewentualną korektę,
- wziąć od lekarza kopie całej dokumentacji medycznej na wypadek dochodzenia odszkodowania,
- można udać się na konsultację do innego chirurga, który oceni wykonany zabieg.
Jeżeli zostanie stwierdzona wina tego lekarza to są szanse na odszkodowanie.

#4 2013-02-02 16:05:50
Remi81

2013-02-02

Witam

Chętnie Panu pomogę, reprezentuję jedna z trzech największych firm w Polsce. Jako jedyni osiągnęliśmy rekordowa sumę odszkodowania wynoszącą 1.475.000 mil. Jeżeli nadal potrzebuje Pani pomocy, proszę pisać śmiało.

Pozdrawiam

Remigiusz

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij