Kryzys w związku.

#1 2012-02-24 22:59:26
puchałke

2012-02-24

Witam.
Mój problem jest związany z kryzysem w związku. Jestem z chłopakiem od 4lat. Żyjemy na odległość, z tego względu, że studiujemy w dwóch różnych miejscowościach. Widzimy się mniej więcej, co dwa tygodnie. Przez ostatni miesiąc przeżywamy kryzys. Mam wrażenie, że mnie zdradza. Już raz mnie zdradził i sprawdzam go na każdym kroku(wiadomości w komórce, historię przeglądania na internecie). Od jakiś dwóch tygodni wszystko usuwa, zmienia wszędzie hasła. Nie rozmawiamy ze sobą. Gdy powiedziałam mu o swoich podejrzeniach zaczął mnie wyzywać, że jestem ,,jakaś odużona''. Nie chce się ze mną spotkać, twierdzi ,że to ja powinnam go przeprosić za to, że podejrzewam go o takie rzeczy. Mam myśli samobójcze, bo traktuje mnie jak przedmiot.
Zwracam się z prośbą o pomoc.
Z góry dziękuję oraz czekam na odpowiedź.
Pozdrawiam.

#2 2012-02-27 19:51:05
Saint

2011-12-14

Re: Kryzys w związku.

Rzuć go i nie zawracaj sobie nim głowy.

#3 2012-03-03 21:30:47
Centrum Polska

2011-01-19

Nie przejmuj się kochana... Faceci już tacy są..

#4 2015-08-13 11:09:44
loveparis

2015-08-13

niestety zgadzam sie z poprzedniczkami. też tkwiłam w takim związku - 3 lata. Były wzloty i upadki, na samym poczatku rozmawialismy non stop, czesto sie spotykalismy - jak miałam wypadek samochodowy (nie jakiś bardzo powazny) to wzial urlop, żeby się mną zaopiekowac. Z czasem było jednak gorzej.. Coraz rzadziej pisał, spotykalismy się tylko raz w miesiacu, bo praca/znajomi/tysiac innych rzeczy. Ja już miałam dosyć takiego pseudozwiązku, wiec zerwałam. Teraz nie wyobrazam sobie bycia z kims na odleglosc, wydaje mi sie, ze takie zwiazki sie udaja, jesli jest to tylko chwilowa rozlaka.

#5 2015-08-20 13:18:06
W.Wojciechowski

2015-08-20

przykra historia

#6 2017-10-31 07:14:04
Konfon

2017-10-31

Kryzysy w związku to norma. Sam to kilka razy przeżywałem, ale zawsze się godziliśmy i nadal godzimy. Jesteśmy już z sobą ponad 5 lat.
Jeśli chłopak Cię zdradził, a Ty mu wybaczyłaś, powinnaś dać mu czystą kartkę. Zapomnieć o tym. Jeśli go sprawdzasz, to znaczy, że mu nie ufasz, a związek powinien opierać się na zaufaniu. To jest najważniejsze. Jeśli zaglądasz mu w telefon, historię przeglądarki i cały czas musisz wiedzieć co robi to się wkurzy. Każdy by się zdenerwował. Jeśli na prawdę, chcesz z nim być i go kochasz, to przeproś. Wyciągnięcie ręki jako pierwszy nie zawwsze oznacza, że zawiniłaś, ale to, że Ci zależy. Mam nadzieję, że się jakoś ułoży.

#7 2018-02-24 16:38:53
farcik

2018-02-21

Znalazłaś się w trudnej sytuacji w której widać że żadna ze stron już sobie nie ufa. Warto zakończyć ten związek, gdyż raz zachwiane zaufanie trudno odbudować.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij