Stowarzyszenie - prosze o pomoc

#1 2011-12-31 09:59:19
poszkodowana188

2011-12-29

Witam , mam pytanie czy mial ktos stycznosc z stowarzyszeniem  "Europejskie stowarzyszenie pomocy poszkodowanym " ?
Czy jest godna abym podjela z nimi prace ?

#2 2011-12-31 12:59:30
szkoda

2011-07-03

Re: Stowarzyszenie - prosze o pomoc

1) Ja praktycznie znam tylko ze strony internetowej, można znaleźć ich stornę w sieci. Nie wiem czy Pani  chce z nimi współpracować jako osoba chcąca pomagać poszkodowanym w wypadkach czy szuka Pani u nich pomocy. Są to bardzo istotne różnice. Ze swej strony czytając ich opis działalności mam odczucie, że również likwidują szkody, a jedynie nie mówią o tym wprost. Jeśli chodzi o powierzenie spraw odszkodowawczych to zawsze lepiej powierzyć znanym spółkom o zasięgu ogólnopolskim. Mają największą wiedzę, umiejętności i doświadczenie. Jeśli zaś chodzi o współpracę z nimi to zawsze warto z nimi wcześniej porozmawiać, przynajmniej przez maila, telefon i poznać głębiej cel, ideę działalności. Trzeba też dokładnie wiedzieć na jakich zasadach opiera się praca etc..

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij