Miales wypadek w Anglii ? Nie pobieramy prowizji 100% odszkodowania w UK dla Ciebie. Zglos sie do nas www.Campter.pl

Wypadek w drodze do pracy na rowerze

#1 2011-12-06 20:12:14
sebolek77

2011-12-06

Witam,proszę o radę.JADĄC DO PRACY NA ROWERZE przewróciłem się i złamałem rękę w nadgarstku pracuje na kontrakcie,chciałbym się dowiedzieć czy mogę ubiegać się o odszkodowanie i co powinienem zrobić w takim wypadku pracuje w Anglii proszę o radę dziękuje

#2 2011-12-09 16:33:34
sebolek77

2011-12-06

Re: Wypadek w drodze do pracy na rowerze

sebolek77 napisał:

Witam,proszę o radę.JADĄC DO PRACY NA ROWERZE przewróciłem się i złamałem rękę w nadgarstku pracuje na kontrakcie,chciałbym się dowiedzieć czy mogę ubiegać się o odszkodowanie i co powinienem zrobić w takim wypadku pracuje w Anglii proszę o radę dziękuje

#3 2012-02-08 12:03:06
brzozka

2011-11-02

to jest tzw. nieszczesliwy wypadek i mozna z tego tytulu ubiegac sie o odszkodowanie. potrzebne sa dokumenty medyczne, ktore potwierdzaja uraz oraz to, ze uraz jest wynikiem wypadku. najprosciej zglosic sie do jakiejs firmy, ktora zajmuje sie uzyskiwaniem odszkodowan. ja ze swojego doswiadczenia moge polecic polska firme sos bphc. jak juz sie zglosisz do takiej firmy, to ona cie pokieruje i powie co i jak a z sos bphc jest o tyle spoko, ze za nic nie placisz bo ich wynagrodzenie pokrywa ubezpieczyciel sprawcy , wiec nic nie tracisz.

#4 2012-07-31 10:47:51
AnnaZ

2012-07-31

A czy każda firma ubezpieczeniowa pokrywa swoje koszty z ubezpieczyciela sprawcy? Ja się zastanawiałam nad firmą, której właścicielem jest pani Monika Sharma, ktoś może wie, czy tam też nie trzeba płacić?

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij