Kołnierz ortopedyczny

#1 2011-10-14 11:50:35
YanTa_

Użytkownik

2011-10-14

Witam,
W lipcu byłam uczestnikiem wypadku. Dzień po zdarzeniu udałam się na ostry dyżur z bólem szyi. Wyszło jakieś naciągnięcie i przepisano mi kołnierz na 3 tyg. Czas ten upłynął i teraz mogłabym starać się o odszkodowanie. Jednak mam pewien problem. Przepisano mi tylko ten kołnierz bez żadnej rehabilitacji. A co za tym idzie, nie mam zaświadczenia o zakończeniu leczenia (mam tylko wypis z tego ostrego dyżuru). Jak mam to załatwić teraz w ubezpieczalni?

Uzyskaj wysokie odszkodowanie po wypadku samochodowym !
Nawet 100 000 zł !
Bezpłatna analiza - wyślij zgłoszenie >>>
#2 2011-10-17 20:24:37
paruslex

Użytkownik

2011-07-04

Re: Kołnierz ortopedyczny

Witam,
proszę udać się do lekarza rodzinnego po zaświadczenie o zakończeniu leczenia-powinno wystarczyć.

DURA LEX, SED LEX, PARUS LEX
PRO PUBLICO BONO

#3 2011-10-17 22:52:07
szkoda

Użytkownik

2011-07-03

YanTa_ napisał:

Witam,
W lipcu byłam uczestnikiem wypadku. Dzień po zdarzeniu udałam się na ostry dyżur z bólem szyi. Wyszło jakieś naciągnięcie i przepisano mi kołnierz na 3 tyg. Czas ten upłynął i teraz mogłabym starać się o odszkodowanie. Jednak mam pewien problem. Przepisano mi tylko ten kołnierz bez żadnej rehabilitacji. A co za tym idzie, nie mam zaświadczenia o zakończeniu leczenia (mam tylko wypis z tego ostrego dyżuru). Jak mam to załatwić teraz w ubezpieczalni?

Szkodę można likwidować z polisy OC pojazdu, którym kierował sprawca wypadku oraz z wszelkich ubezpieczeń dorbrowolnych NNW grupowych (np. w pracy) i indywidualnych. Jeśli był to wypadek przy pracy to wchodzi jeszcze w grę jednorazowe odszkoodowanie z ZUS za trwały uszczerbek na zdrowiu.

Z uwagi na posiadaną gigantyczną wiedzę, umiejętności i doświadczenie prawnicze w wielu dziedzinach prawa obecnie wyłącznie dokonuję zasadniczej wykładni przepisów prawnych budzących poważne wątpliwości lub wywołujących rozbieżności w orzecznictwie sądów oraz w drodze wyjątku pełnię rolę „kontroli instancyjnej” tj. weryfikuję poprawność udzielanych odpowiedzi.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz okreœlić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij