gospodarstwo rolne, ubezpieczenie w szkole, uciecie opuszki palca

#1 2011-08-19 00:46:39
przemo137

Użytkownik

2011-08-19

Uczę się w II kl  technikum, jestem pełnoletni, ostatnio pracowałem w gospodarstwie rolnym moich rodziców. Na nogę spadł mi ciężki kawałek teownika wynikiem tego było utracenie dwóch opuszków  palców przy lewej nodze. (Palce nie są złamane lecz paznokcie są zdjęte).  Jeden zdołano przyszyć drugi niestety nie. Obejmuje mnie ubezpieczenie w szkole. Tu nasuwa się moje pytanie na jaki % szkody zostanie oszacowany uszczerbek na zdrowiu? Czy to że wypadek wydarzył się w gospodarstwie podczas wakacji ma na to jakiś wpływ?

Uzyskaj wysokie odszkodowanie po wypadku samochodowym !
Nawet 100 000 zł !
Bezpłatna analiza - wyślij zgłoszenie >>>
#2 2011-08-26 20:15:38
paruslex

Użytkownik

2011-07-04

Re: gospodarstwo rolne, ubezpieczenie w szkole, uciecie opuszki palca

Witam, % ustali lekarz orzecznik po zakończeniu leczenia, a ubezpieczenie jest najczęściej zawierane na pełny rok dlatego nie powinno mieć znaczenia, że wypadek miał miejsce w czasie wakacji.

DURA LEX, SED LEX, PARUS LEX
PRO PUBLICO BONO

#3 2011-08-26 22:07:26
szkoda

Użytkownik

2011-07-03

Należy sprawdzić Ogólne Warunki Ubezpieczenia (tzw. OWU) na jaki termin zawarte było ubezpiecznie dobrowolne NNW.

Z uwagi na posiadaną gigantyczną wiedzę, umiejętności i doświadczenie prawnicze w wielu dziedzinach prawa obecnie wyłącznie dokonuję zasadniczej wykładni przepisów prawnych budzących poważne wątpliwości lub wywołujących rozbieżności w orzecznictwie sądów oraz w drodze wyjątku pełnię rolę „kontroli instancyjnej” tj. weryfikuję poprawność udzielanych odpowiedzi.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz okreœlić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij