zla diagnoza

#1 2011-07-04 14:13:11
tiko33

2011-07-04

pisze poniewaz lekarz dermatolog postawił złą diagnoze córka ma 8 lat została zarażona łupieżem pstrym lekarz stwierdził iż to luszczyca leczona została sterydami ktore nie pomagały więc zrezygnowałam z tego pana i zaczełam jeżdzić do prywatnej kliniki tam pani na podstawie wczesniejszej diagnozy od lekarza dalej leczyła córkie od łuszczycy kolejnymi sterydam też bez poprawy nie robiąc żadnych badan takich jak pobranie materiału do badania więc na moją prożbe zrobilismy testy alergiczne i kolejną konsultacje u dermatologa wyszło że ma łupiesz pstry chce podkreslic iż 18miesiecy leczenie kosztowało mnie 4 tysiące i niepotrzebne leczenie sterydami gdyby obaj lekarze zlecili badania a nie na wygląd zmian zmienionych na skurze i chce zapytac od czego zacząc i czy są szanse na odszkodowanie

#2 2011-07-08 12:10:33
Centrum Polska

2011-01-19

Re: zla diagnoza

Aby wysunąć potwierdzoną hipotezę na temat złej diagnozy lekarskiej proponowałbym złożyć zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa. Opisać ze szczegółami przypadek i czekać na rozwój wydarzeń. Prokuratura powoła biegłego, który będzie w stanie stwierdzić czy doszło do jakiego kolwiek zaniedbania ze strony lekarza czy też nie. To nic nie kosztuje sprawa jest prowadzona na rzecz skarbu państwa. Jeżeli będą podstawy do postawienia zarzutu lekarzowi będzie to tożsame z możliwością dochodzenia odszkodowania. Sprawa karna przeciw lekarzowi oraz sprawa cywilna mogą być prowadzone w tym samym czasie. Pozdrawiam

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij