stłuczka

#1 2011-05-30 17:26:47
hope

2011-05-30

witam.
sprawa wyglada tak że dnia 3 maja miałem wypadek samochodowy w Dublinie
Byłem wtedy w drodze do pracy.wina ewidentna po stronie drugiego kierowcy tzn.uderzył mnie w tył auta chyba sie zagapił..
Przyznał sie do winy pojechalismy na garde zgłosic zdarzenie i niby wszystko było ok.ubezpieczalnie pokryje wszelkie koszty naprawy itp.
Mój problem zaczął sie ok 3 tyg potem tzn.zaczeły mnie boleć plecy,kark i głowa.Poszedłem do lekarza który stwierdził że faktycznie jest pewne uszkodzenie....i może to być skutek wypadku.Dostałem zwolnienie lek.
Pytanie mam takie czy w związku z tym że od zdarzenia minęło ok 3 tyg.i że w dzień wypatku nie skarżyłem sie na jakies urazy to czy nadal moge wystąpić o odszkodowanie i jak najlepiej sie do tego zabrac
z góry dziekuje.

#2 2011-06-09 11:00:52
barbara79

2011-06-08

Re: stłuczka

Witam.
Może Pan starać się o odszkodowanie. Trzeba zebrać cała dokumentację medyczną stwierdzającą, że obrażenia pochodzą z wypadku.Pozdrawiam.

#3 2012-06-25 20:09:21
em_ka

2012-06-20

hope napisał:

witam.
sprawa wyglada tak że dnia 3 maja miałem wypadek samochodowy w Dublinie
Byłem wtedy w drodze do pracy.wina ewidentna po stronie drugiego kierowcy tzn.uderzył mnie w tył auta chyba sie zagapił..
Przyznał sie do winy pojechalismy na garde zgłosic zdarzenie i niby wszystko było ok.ubezpieczalnie pokryje wszelkie koszty naprawy itp.
Mój problem zaczął sie ok 3 tyg potem tzn.zaczeły mnie boleć plecy,kark i głowa.Poszedłem do lekarza który stwierdził że faktycznie jest pewne uszkodzenie....i może to być skutek wypadku.Dostałem zwolnienie lek.
Pytanie mam takie czy w związku z tym że od zdarzenia minęło ok 3 tyg.i że w dzień wypatku nie skarżyłem sie na jakies urazy to czy nadal moge wystąpić o odszkodowanie i jak najlepiej sie do tego zabrac
z góry dziekuje.

Witam

Zadośćuczynienie? Jasne!
W wielu przypadkach dolegliwości bólowe dopiero po jakimś czasie się pojawiają.
Nie stanowi to żadnego problemu by dochodzić zadośćuczynienia po takim czasie.

Pozdrawiam.

#4 2014-07-21 11:48:14
Danch

2014-07-21

Tak jak wspomniano powyżej, możesz ubiegać się o odszkodowanie wink

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij