Przesadzam?

#1 2011-05-20 18:39:39
misia6684

2011-05-20

Witam. Pragnę zaznaczyc ze mam 16 lat. Pytanie jakie probelmy moze miec dziecko? Może dla doroslych to nie są probelmy ale dla mnie ? Mnie przytłaczaja. Chodzi o kilka spraw. Pierwsza. Mój tata wyjechal za granice. I jakos nie okazuje tego ze teksnie cyz cos ale denenruje mnie jak nie przyjezdza miesiac czy dwa a obiecał. Trace zaufanie do niego i mi go brak. nie rozumiem czemu nie móglby poprostu tutaj pracować. Czuje, że go trace. Nie mam przyjaciol. Od 2 lat. Poklocilam sie z moją kolezanka i od tego czasu jestem sama. Mam kumpli ale nie moge z nimi gadac tak szczerze. Przytlaczaja mnie mysli , pytania na ktore nikt nie może mi odpowiedziec. O sprawch sercowych nie mówie bo to już inna sprawa to przezyje. Ale od kilku dni czuje się taka pusta, sama, smutna, bezradna. Mam okorpny wstred do alkoholu ale było raz tak ze mialam ogromna ochote się upić i zapomnieć ( nie zrobilam tego) Mam pare rzeczy z przeszłości ktore mnie przytłaczaja. Jeżeli ktoś chciałby mnie przynjamnije wysłuchać byłabym ogromnie wdzięczna. Nie potrzebauje jakiś ogromnych porad chciałabym, żeby ktoś poprostu wyluchał co mnie boli bez pouczania. Może wyolbżymiam to wszytsko, ale naprawde nie mam w kim pogadac a to mnie strasznie męczy. Więc bardzo proszę o pomoc. Przepraszam za błędy w pisowni. Pozdrawiam M

#2 2012-03-16 22:22:54
TheAngelOfPeople29

2012-03-16

Re: Przesadzam?

z mila checia chcialabym sprobowac Tobie pomoc. Piszesz,ze chcialabys porozmawiac... werika29 <--skype. napisz prosze,a pozniej cos wymyslimy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij