Kilka pytań dot. odszkodowania.

#1 2011-04-05 22:45:51
fabio90

Użytkownik

2011-04-05

Witam, kilka dni temu uległem wypadkowi na terenie mieszkania. Upadek z wysokości w wyniku, którego złamałem ręke w nadgarstku i doznałem wstrząsu mózgu. Złamanie zamknięte bez przesunięcia. Tomografia nie wykazała żadnych krwiaków.  Chciałbym się dowiedzieć czy przysługuje mi jakiekolwiek odszkodowanie? Jeżeli tak, to prosiłbym o jakieś podstawowe informacje dot. wniosków oraz organów zajmujących się owymi odszkodowaniami (to moje pierwsze złamanie). Czy uczelnia, w której jestem ubezpieczony zoobowiązana jest do wypłay odszkodowania w tym przypadku? Z góry dziękuje za wszystkie pomocne informacje.

Uzyskaj wysokie odszkodowanie po wypadku samochodowym !
Nawet 100 000 zł !
Bezpłatna analiza - wyślij zgłoszenie >>>
#2 2011-04-06 08:54:54
prawnik4

Profil Sponsorowany

2011-01-04

Re: Kilka pytań dot. odszkodowania.

Jeśli posiada Pan jakieś dobrowolne ubezpieczenia NNW to tylko z nich można wystąpić o wypłatę świadczeń. Wniosek do pobrania w placówce Ubezpieczyciela lub możliwość zgłoszenia przez infolinię / internet.

#3 2011-04-06 17:15:00
anga135

Użytkownik

2011-04-06

Moja córka chodzi do 3 klasy gimnazjum i dostała w czasie zajęc szkolnych drzwiami od łazienki. Leżała w szpitalu 3 dni. Dostałam list ze przyznano 80 zł. Nie wiem czy to jest po szpitalne czy mam jeszcze czekać na jakiś papierek i na komisje lekarska.
Moja córka jest ubezpieczona w pzu na kwotę 8.000 zł
A i jeszcze na wypisie ze szpitala pisało Uraz głowy po wsztrzasnieniu mózgu. Do pzu dałam wypis ze szpitala.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz okreœlić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij