Wezwanie do zapłaty

#1 2010-09-30 22:20:49
bazaspa

Użytkownik

2010-03-12

Witam,

W lutym byłem sprawcą kolizji i odjechałem z miejsca zdarzenia. Tzn nie czułem że zahaczyłem ten drugi samochód (droga była nie równa)

Całość opisana tu:
odzyskaj.info/viewtopic.php?id=5917

W dniu dzisiejszym dostałem pismo z link4 i wzywają mnie do uregulowania regresu w kwocie 4813 PLN bo taką kwotę wypłacili tej drugiej osobie.

Dodam że ja nie jestem właścicielem pojazdu a jedynie użytkownikiem (jedynym) czy mają prawo żądać odemnie zwrotu ?
Więc nie wiem po co mam na tym samochodzie AC i OC

Uzyskaj wysokie odszkodowanie po wypadku samochodowym !
Nawet 100 000 zł !
Bezpłatna analiza - wyślij zgłoszenie >>>
#2 2010-10-03 17:34:23
Pablo_1st

Przyjaciel Forum

2007-11-27

Re: Wezwanie do zapłaty

to takie polowanie na frajera. Jak się uda to będzie kasa, jak nie to trudno. To jak to opisałeś nie jest ucieczką z m. zdarzenia, mało tego, z prawnego punktu widzenia tylko są prawomocnym wyrokiem może orzec, że była to ucieczka, a tak to nawet jeśli są ewidentne dowody niestety nie. Z AC będzie trochę trudniej, bo to umowa między Tobą a Ubezpieczycielem. Wszystko zależy od dokładnej treści zapisów. Mimo wszystko, wydaje mi się, że masz duże szanse na uzyskanie odszkodowania.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz okreœlić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij