odszkodowanie z OC

#1 2010-08-17 19:33:17
joles

2010-08-17

Trzy tygodnie temu miałam wypadek samochodowy.Ewidentna wina kierującego bez uprawnień (stracił prawo jazdy miesiąc wcześniej za spowodowanie wypadku pod wpływem alkoholu) samochodem jadącym z naprzeciwka.Nadmierna prędkość wyrzuciła jego pojazd na nasz pas.Jechałam jako pasażer na tylnym siedzeniu, niestety nie mając zapiętych pasów.Na skutek tego mam złamane dwa obojczyki (zespolenie prętem Rusha).Jestem ubezwłasnowolniona fizycznie i wykończona psychicznie.Dochodzi do tego potężny ból głowy z odrętwieniem,nie zdiagnozowany do chwili obecnej.Wściekłość nakłoniła mnie do żądania jak największej kwoty od ubezpieczyciela pojazdu winowajcy,gdyż wiem,że zastosowany zostanie regres w stosunku do sprawcy.Proszę mi napisać o jaką (w dużym przybliżeniu) kwotę będę mogła się ubiegać.Nie mam pojęcia,czy może to być 5 tys.,czy 100000 tys.

#2 2010-08-18 20:16:18
marek8504

2010-08-18

Re: odszkodowanie z OC

Witam kwota odszkowdowania jest uzależniona od poniesionych szkód. Należy też pamiętać iz firmy ubezpieczeniowe zaniżają wysokość przyznawanego odszkodowania. Jeśli byłaby potrzebna pomoc w uzyskaniu jak najwyższego odszkodowania od ubezpieczyciela to proszę o kontakt.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij