Wypadek śmiertelny

#1 2010-08-08 19:25:15
talic

Użytkownik

2010-08-05

Dzień dobry. Mój brat uległ śmiertelnemu wypadkowi na drodze. Idąc ulicą nagle potrącił go samochód z dużą prędkością. W drodze do szpitala karetką niestety zmarł. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia, sprawa trafiła do prokuratury. Brat był ubezpieczony w Allianz. Owa firma owszem chciała wypłacić kwotę zadośćuczynienia po stracie osoby bliskiej, jednak po 2 tygodniach na obietnicach się skończyło. Czy ktoś mógłby w tej sprawie coś doradzić, jak uzyskać te pieniądze?

Uzyskaj wysokie odszkodowanie po wypadku samochodowym !
Nawet 100 000 zł !
Bezpłatna analiza - wyślij zgłoszenie >>>
#2 2010-08-08 20:12:19
pk0

Użytkownik

2010-08-05

Re: Wypadek śmiertelny

Mogę polecić firmę Euco. Sam miałem podobną sytuację i pomogli mi szybko zdobyć odszkodowanie za zadośćuczynienie. Fachowo podeszli do sprawy, mogę ich Tobie polecić.

#3 2010-08-09 10:05:58
andrzejgryczka

Użytkownik

2009-12-12

talic napisał:

Dzień dobry. Mój brat uległ śmiertelnemu wypadkowi na drodze. Idąc ulicą nagle potrącił go samochód z dużą prędkością. W drodze do szpitala karetką niestety zmarł. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia, sprawa trafiła do prokuratury. Brat był ubezpieczony w Allianz. Owa firma owszem chciała wypłacić kwotę zadośćuczynienia po stracie osoby bliskiej, jednak po 2 tygodniach na obietnicach się skończyło. Czy ktoś mógłby w tej sprawie coś doradzić, jak uzyskać te pieniądze?

Po pierwsze zacznijcie od przeczytania ogólnych warunków ubezpieczenia i i sprawdźcie z jakich przyczyn  ubezpieczyciel może odmówić wypłaty świadczenia. Następnie poproście o pisemną decyzję w sprawie.

Poza tym macie (jako rodzina) prawo do odszkodowania i zadośćuczynienia z Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego w związku ze śmiercią w wyniku wypadku i nie ma tu żadnego znaczenia fakt, że sprawca uciekł.

Firmy o której wyżej zdecydowanie nie polecam i nie dlatego że to konkurencja smile

Pozdrawiam

Andrzej Gryczka

#4 2010-09-25 19:50:13
ava80

Użytkownik

2009-06-20

hmm..
talic chyba szybko skorzystał. Kilka dni temu umarł mu brat,ale juz ma 5 postów na wszystkich 6 (poza tym jedym o bracie ) jak to poleca firme EUCO. W ciągu miesiąca juz osiągneli wszystko..?
To może i ja skorzystam z tego pewniaka, bo moja sprawa właśnie trafiła do sądu, a tu cudotwórcy..

pozdrawiam, A
wskazówki dla Poszkodowanych, dokumenty, przebieg sprawy o zadośćuczynienie dla osoby poszkodowanej i dziecka w aucie na stronie "życie po wypadku"

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz okreœlić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij