Złamane dwie kości

#1 2010-07-06 22:14:31
Dziwnesmiechy

2010-07-06

Witam. Więc zacznę od początku. Początkiem marca na stoku złamałem dwie kości w przedramieniu. Lekarze podczas operacji wsadzili do ręki dwie blachy i 13 śrub. Następne wizyty kontrolne oraz zdjęcia nie wykazały nic, wszystko było ok. Podjąłem się prywatnie rehabilitacji z decyzji lekarza. Po rehabilitacji, podczas wizyty kontrolnej i zdjęciu wykryto wykrzywioną blachę, Znowu operacja, wyjmowanie skrzywionej blachy i włożenie nowej, jak to lekarz ujął 'lepszej'. Czy w tym wypadku jest mowa o jakimkolwiek błędzie lekarskim? Czy decyzja o rehabilitacji nie była za wczesna? Czy mogę się ubiegać o odszkdowanie? Dodam, iż nie nadwyrężałem ręki i nie jest to spowodowane z mojej winy. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

#2 2010-07-07 10:34:16
danny122

2010-07-07

Re: Złamane dwie kości

Witam, współpracuję z korporacja prawną Feniks moim zdaniem jest to wina lekarzy , ponieważ nie zauważyli wygiętej blachy pomyłka lekarzy przy zabiegu.

#3 2010-11-25 11:21:10
Egisa

2010-11-25

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć Panu bez wglądu w dokumentację medyczną. Mogła to być wada samego materiału, błąd lekarzy, że nie sprawdzili, wynik złej rehabilitacji , tak jak Pan wymienia przedwczesna decyzja lekarza o rehabilitacji lub też z Pana przyczyny (nie twierdzę tak, ale to też ubezpieczyciel, czy Sąd weżnie pod uwagę).

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij