Po wypadku boję się jeździć samochodem-proszę o poradę

#1 2010-07-04 19:40:43
samtron8

Użytkownik

2010-07-04

Witam. Proszę o poradę . Ponad rok temu uczestniczyłem w wypadku. Mój samochód zostal uderzony od tyłu i pchnięty na samochód stojący przede mną. W trakcie leczenia,  (uszkodzony kręgosłup, itp.) zauważyłem u siebie problem związany z lękami gdy mam prowadzić samochód. Udałem się na leczenie psychologiczne. Jednak  nie do końca zlikwidowało mi problem. Nadal mam silne lęki, pocenie, stres, nagłe bóle głowy gdy tylko usiade za kierownicę. Panicznie boje się dużego ruchu,-choć prawojazdy mam od 8 lat i dużo wcześniej jeździłem , teraz strach ze mną jechać…. Aktualnie postanowiłem starać się o odszkodowanie i zadość uczynienie od sprawcy wypadku z jego OC . Przy kolejnej wizycie u Pani psycholog zgłosiłęm cheć złożenia dokumentów o odszkodowanie i że będę potrzebował  histori choroby,opisu. Ale Pani psycholog nie bardzo wiedziała jak taki dokument napisać. Ponieważ lęki nadal mam troszkę mniejsze niż na początku. I nie chcąc mi zaszkodzić poradziła żebym się gdzieś doradził.
Pytanko: jak ma taki opis wygladać? I to że nie do końca jestem wyleczony(Mam ogólnie problem z kręgami szyjnymi )  nie przeszkadza żebym składał takie dokumenty?(Może jest jakiś przykładowy wzór?)
Pozdrawiam
Krzysztof
Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Uzyskaj wysokie odszkodowanie po wypadku samochodowym !
Nawet 100 000 zł !
Bezpłatna analiza - wyślij zgłoszenie >>>
#2 2010-07-28 13:22:31
Nenessa

Użytkownik

2009-08-21

Re: Po wypadku boję się jeździć samochodem-proszę o poradę

Psycholog nie jest lekarzem Sugeruję zasięgnięcie opinii psychiatry. JEśli przy uzyskaniu odszkodowania za obrażenia kręgosłupa nie podpisałes informacji ze odszkodowanie wyczerpuje Twoje roszczenia w zupelnosci i ze nie bedziesz sie ubiegal o wiecej to mozesz zlozyc wniosek uzupelniajacy, ze wzgledu na pogorszenie sie stanu Twojego zdrowia, zwiazanego ze zdrowiem psychicznym.

karte od psychologa oczywiscie sobie skopiuj a ona niech Ci napisze, ze leczysz sie od ...... w zwiazku z zaburzeniami itd.... zwiazanymi z ...... i jakie sa rokowania w psychoterapia oraz ze polecila ci zaczerpniecie porady psychiatry i sie do niego po prostu udaj.
Psychiatra nie leczy tylko wariatow smile i moze Ci bardzo pomoc.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz okreœlić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij