problem z córką -proszę pomóżcie!

#1 2010-06-13 16:01:42
jen50

2010-06-13

Mam problem ze swoją 18 -letnią córką. Jakieś 3,5 roku temu zakochała się w starszym od niej o 13 lat mężczyźnie! Na początku byłam przekonana, że po pewnym czasie jej przejdzie ale było wręcz odwrotnie. W dodatku on jest Amerykaninem! Córka powiedziała, że do niego wyjedzie kiedy zacznie studia. Poza tym chciałam wspomnieć, że nigdy nie miałam z nią kłopotów, dobrze się uczyła i uczy, nigdy nie zachowywała sie jak typowa nastolatka -nie chodziła na dyskoteki itp. i nigdy nie miała chłopaka. Powiedziała mi, że nie chce nikogo innego i pragnie być przy nim już zawsze. Nie wiem co o tym myśleć. Boję się o nią.
Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję.

#2 2010-06-13 17:18:34
szpryciarz

2009-07-30

Re: problem z córką -proszę pomóżcie!

...proszę się nie martwić,tylko cieszyć się,że dobrze Pani wychowała córkę...Dziewczyna wydaje się być rozsądna.A różnica wieku?.Sama jestem w związku z mężczyzną starszym o 11 lat.Dwa lata więcej też nie robiłoby mi żadnej różnicy.Jestem bardzo szczęśliwa,a z różnicy wieku wynikają same plusy.Mężczyzna jest rozsądny,wie na czym życie polega,zaradny i przede wszystkim odpowiedzialny.Proszę mieć do córki zaufanie.Skoro dziewczyna jest szczęśliwa,a związek ten trwa już jakiś czas,proszę im dać szansę...Takie jest moje zdanie.Chyba,że są powody,o których Pani nie wspomniała,które by uzasadniały Pani obawy...Pozdrawiam serdecznie.

#3 2010-07-05 13:30:10
Seesaw

2010-05-25

Przykre jak rodzice martwia sie o dzieci i jest to w 100% zrozumiale. Nic nie poradzimy na miloski nastolatki. Jak zaczniesz zabraniac i karac to odwet bedzie calkowicie odwrotny. Wiec nie ma sensu czegos nakazywac. Miej nadzieje ze corce samo przejdzie ta milosc tym bardizej ze pojdzie na studia i trafi na nowe towarzystwo. A poza tzm to moze ten amerykanin nie jest taki zly smile

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij