uszkodzona prawa ręka

#1 2010-05-20 08:52:45
pechowiec

2010-05-19

w pażdzierniku 2009 miałem wypadek przy cięciu drzewa w domu piła terczową  uszkodziłem sobie prawą ręke wynikem czego było połamanie palca serdecznego z ranami szarpanymi reszta palców też była pocieta w sumie miałem ok 20 szwów lekarz który udzielał mi pomocy po pozszywaniu ran wstawił mi palec serdeczny w szyne po 3 tyg kazał ją zdjąć nie robiąc zdjecia RTG po ok 2 miesiącach gdy okazało sie że palec jest sztywny zrobił mi zjecie RTG i wykazało ze mam jakąś narośl lub pozostałości kości powrastane w mięśnie kazał zarejestrować sie na zabieg czekałem 2 miesiace na konsultacje po której dowiedziałem sie ze nie warto robić zabiegu teraz 5 maja miałem komisje i inny lekarz powiedział że jest już za póżno na zabieg bo zabieg powinien być robiony zaraz po wypadku jak myślicie czy to jest błąd lekarski pół roku byłem na chorobowym bo czekałem na zabieg na który jest już za póżno !!!! mam niesprawną reke i musiałem zmienić prace bo tam gdzie pracowałem nie dałbym rady !!! kto pomoże jak załatwić tą sprawe

#2 2010-12-19 11:41:18
syja2

2008-10-20

Re: uszkodzona prawa ręka

Mogę powiedzieć jak ja walczę. Przeczytaj mój post u góry uszkodzony nerw - błąd pielęgniarki.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij