Miales wypadek w Anglii ? Nie pobieramy prowizji 100% odszkodowania w UK dla Ciebie. Zglos sie do nas www.Campter.pl

potracenie na przejsciu dla pieszych

#1 2010-04-09 19:03:37
beciun1011

2010-04-09

witam,
mam nastepujacy problem, otoz tydzien temu mialem wypadek. na przejsciu dla pieszych na drodze dwupasmowej potracil mnie samochod.wchodzac na przejscie bylem spokojny bo na pierwszej czesci jedni samochody zatrzymaly sie lecz gdy gdy bylem juz na drugiej czesci samochod sie nie zatrzymal i poprostu potracil mnie.trafilem do szpitala lecz na drugi dzien mnie wypuscili gdyz nie mialem zadnych zlaman.dostalem skierowanie do ortopedy i powiedziano mi ze jak by cos sie dzialo to mam sie niezwlocznie zglosic do szpitala.
w zwiazku z tym mam pytanie, cz\y jest mozliwosc uzyskania jakiegos odszkodowania??

#2 2010-04-10 08:18:50
beciun1011

2010-04-09

Re: potracenie na przejsciu dla pieszych

ale w jaki sposob mialbym byc sprawca skoro przechodzilem na przejsciu dla pieszych i bylem trzezwy. ponadto na pierwszym pasie ustaly samochody zeby mnie przepuscic, dopiero na drugim pasie mnie potracili.
w zwiazku z tym gdzie moge sie zglosic po takie odszkodowanie??chodzi mi o to czy znacie jakies dobre firmy na terenie Londynu.??

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij