Kiedy rodzice wtrącaja się w związek.

#1 2010-04-06 07:55:34
Bryan87

2010-04-06

Witam.mam na imię Paweł  i  bardzo  proszę o pomoc.Mój problem polega na tym że  jestem z dziewczyną ponad  rok  spodziewamy  się dziecka  kochamy  sie  chcemy  być  ze  sobą  zacząć  nowe  życie  ale  Tata  dziewczyny i  brat  robią  problem  namawiają  ja  by  mnie  zostawiła  robią  wszystko  by  nas  rozdzielić  dziewczyna  ma  24  lata  ja  31 nie  jestem  zadnym  kryminalistą  nie  byłem  karany  chce  założyć  normalną  rodzine   naprawde  nie  chce  dla  Niej  źle  jej  brat  ubliża  nam Błagam  niech  ktoś  mi  pomoże.

#2 2010-04-06 15:02:22
wal

2010-02-01

Re: Kiedy rodzice wtrącaja się w związek.

co na to Twoja dziewczyna?

#3 2010-09-26 06:38:24
smutna28

2010-09-24

Uciec jak najdalej od nich i żyć własnym życiem. Skoro ona jest w ciązy to już niedługo będziecie tworzyc wspaniałą rodzinkę. Najważniejsze jest dziecko jemu trzeba zapewnić szczęśliwą przyszłość. Powodzenia.

#4 2010-10-04 08:02:36
patula

2010-04-01

Masz 31 lat, jestescie dorośli. Nic nie piszesz co na to Twoja dziewczyna.

#5 2017-12-08 07:35:13
ynos89

2017-12-08

Rodzice w dużej mierze mają wpływ na nasze dorosłe życie. Od nich zależy, czy wszystkie potrzeby dziecka zostaną zaspokojone i czy będzie się ono prawidłowo rozwijać. Pana rodzice nadal starają się Pana kontrolować, nie spełniają obietnic i chcą decydować za Pana. Jest Pan osobą dorosłą i ma prawo do decydowania o swoim życiu. Mógłby Pan rozpocząć pracę z psychologiem, żeby móc poradzić sobie ze swoimi problemami i nauczyć się asertywności. Będzie Pan mógł pracować nad swoim życiem i zmieniać się.

#6 2018-02-24 16:44:20
farcik

2018-02-21

ynos89 napisał:

Rodzice w dużej mierze mają wpływ na nasze dorosłe życie. Od nich zależy, czy wszystkie potrzeby dziecka zostaną zaspokojone i czy będzie się ono prawidłowo rozwijać. Pana rodzice nadal starają się Pana kontrolować, nie spełniają obietnic i chcą decydować za Pana. Jest Pan osobą dorosłą i ma prawo do decydowania o swoim życiu. Mógłby Pan rozpocząć pracę z psychologiem, żeby móc poradzić sobie ze swoimi problemami i nauczyć się asertywności. Będzie Pan mógł pracować nad swoim życiem i zmieniać się.

Przepraszam, ale to nie rodzice autora tylko rodzice jego dziewczyny się wtrącają. Wracając do tematu, musi Pan z nimi szczerze porozmawiać i dowiedzieć się dlaczego Pana nie tolerują. Pozdrawiam.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij