zazdrosna o rodzinę swojego chłopaka

#1 2010-03-23 12:10:33
czoczus

2010-03-23

Chyba zwariowałam. Mam obsesję na punkcie rodziny swojego chłopaka. Ja z chłopakiem mieszkamy w Polsce a cała jego rodzina w Anglii. Są bogaci i swietnie im się żyje. Często mam wrazanie że mój chłopak chciałby mieszkać tam gdzie oni, a ja chcę mieszkać w Polsce i to nie daje mu wyjechać. Piotrek ma tam 3 siostry bardzo z nim zżyte, sa one tak ładne że wyglądają jak żywa okładka jakiegoś magazynu o modzie. Spędza z nimi bardzo dużo czasu i czasami jest mi strasznie przykro bo czuję sie jakby miał jeszcze inne dziewczyny oprócz mnie.  Ciągle do niego dzwonią o coś zapytać, często się o to kłócimy. Jestem tym strasznie zmęczona. Ja nie jestem nawet w połowie tak ładna jak one, mają super ubrania, kupują wszystko co najdroższe a ja ubieram się zwyczajnie i czasami mi się wydaje że Piotrek chciałby żebym się ubierała i wyglądała jak jego siostry sad teraz jedzie tam na prawie dwa tygodnie w odwiedziny do nich a ja jestem taka zdenerwowana  jakby jechał do dziewczyny w której jest zakochany. Jak poznałam Piotrka to był taki jak swoja rodzina , zarozumiały snob wydający kasę na prawo i lewo , potem zakochaliśmy się w sobie i zmienił się na rozsądnego chłopaka i tak bardzo go za to kocham a kiedy on jedzie tam w odwiedziny to raca już inny za każdym razem bo znowu przyzwyczaja się do bogactwa sad nie wiem co myśleć. Czuję się taka gorsza od jego sióstr sad

#2 2010-12-23 01:09:28
keszes

2010-12-22

Re: zazdrosna o rodzinę swojego chłopaka

o która z sióstr jesteś najbardziej zazdrosna, wiem powiesz o wszystkie, ale pomusl jest jedna która drazni najbardziej? To nic strasznego i dziwnego ze tak czujesz. Natomiast nie powinnaś czuc się gorzej od nich. Gdzies z tłumu wymuskanych lalek on wybrał Ciebie. Zapytaj Go co w Tobie widział? Co mu się w Tobie podobało. Sióstr się nie wybiera a partnerkę tak, więc musiałaś mu czyms zaimponować.
Różnice w pochodzeniu, kulturze itd nie sprzyjaja związkom. On woli mieć Ty być, stwórzcie wspólna, waszą wizję tego co w życiu najważniejsze czy pieniadze czy miłosć .... Kazdy ma inne doswiadczenia wyniesione z domu macie całe zycie by połączyc to co wam sie podobało a usunąć  to co się nie podoba. żyjcie tak jak wy chcecie a nie tak jak żyły wasze rodziny.
Pozdrawiam

#3 2010-12-29 14:25:31
mackovy

2010-12-29

Bez przesady, rozumiem, że możesz się denerwować o to, że wraca stamtąd zmieniony. To rozumiem, ale żebyś tyle się rozpisywała nad wyglądem dziewczyn? Tego już nie rozumiem. Przecież to jego siostry:) Najlepiej porozmawiaj z nim o swoich obawach, wyjaśnijcie sobie wszystko i zdecydowanie nie czuj się gorsza:) Każdy ma w sobie coś, co go wyróżnia:)

#4 2011-02-23 08:19:38
łucja227

2011-02-23

Też mi się wydaje,  że na takie problemy najlepsza jest rozmowa. W związkach liczy się szczerość... a szczera powiedzenie sobie co lezy na serc moze pomóc...

#5 2011-04-26 07:58:28
ergie

2011-04-26

Porozmawiaj z nim szczerze, powiedz o swoich uczuciach i odczuciach...jesli Cie kocha - zrozumie. A jesli chodzi o siostry to chyba o wiele lepiej, niz gdyby mial serdeczna przyjaciolke, z ktora zna sie od piaskownicy, a ktora dzwonilaby w kazdej blahej sprawie;)

#6 2011-08-19 10:48:29
metalowy

2011-08-16

Oczywiscie ze trzeba porozmawiac o tym z partnerem gdyz faceci nigdy sami sie takich rzeczy nie domysla, zeby zwiazek dobrze funkcjonował, trzeba najlepiej od razu o wszystkim rozmawiac...

#7 2017-10-31 07:25:38
Konfon

2017-10-31

Jeśli Cię wybrał i z Tobą jest to nie jest dla niego ważne jak wyglądasz. Liczy się charakter. Nie przejmuj się siostrami. Jeśli są zżyci to nic na to nie poradzisz. Ale w tego typu sprawach ważna jest rozmowa. Na spokojnie musisz mu powiedzieć co Cię boli. Jeśli kocha to zrozumie. Pogadaj z nim i będzie dobrze.

#8 2018-01-24 10:03:25

2018-01-24

MI się bardzo nie podoba twoje podejście. Pamiętaj to jego rodzina, to jasne, że chce być blisko nich i chce utrzymywać z nimi kontakt. Jego siostry pewnie też są zazdrosne o ciebie, przecież zabrałaś im jednego brata. Pamiętaj to są siostry, nie łączy ich żadne romantyczne uczucie, żadna z jego sióstr mu się nie podoba. Postaraj się za kumplować z jego siostrami, nie patrz na ich pieniądze, bo wydaje mi się z tego co piszesz, że sama patrzysz na nich przez pryzmat pieniędzy i ciuchów. Postaraj się z nim porozmawiać, ale nie narzucaj mu swego zdania, powiedz o wątpliwościach i postaraj się podbudować swoją samoocenę, bo chyba z nią masz problem

#9 2018-02-24 16:50:12
farcik

2018-02-21

Przede wszystkim wszyscy ludzie są sobie równi, nie masz czego się wstydzić. Nie możesz się wiecznie do wszystkich porównywać bo dostaniesz szajby. Bądź pewna siebie i swoich przekonań i ufaj swojemu chłopakowi. Warto szczerze z nim porozmawiać o tym co Ciebie boli, jednak postaraj się to zrobić bez zbędnych krzyków. Pozdrawiam

#10 2018-04-09 09:03:27
AtenaI

2018-04-06

A mi się wydaje, że powinnaś robić wszystko, by im dorównać jeśli tak cię to uwiera. Nie znam dokładnie sytuacji, ale zazdrość o to, że ktoś ma więcej pieniędzy, albo jest ładniejszy jest chora! Zamiast użalać się nad sobą zacznij działać, albo odpuść sobie ten związek, jeśli nie potrafisz zaakceptować osób najbliższych dla Twojego faceta. Po co męczyć siebie i jego?

#11 2018-11-30 12:10:57
kowalmarci

2018-11-30

jeśli się zmienił dla ciebie i tak żyje znaczy, że odpowiada mu taki stan rzeczy i tyle.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij