Mam problem ze soba bo znowu cos zawalilem.

#1 2010-03-14 22:38:10
tetsuo84

2010-03-01

CZesc jestem w kropce poniewaz nie wiem co zrobic po dzisiejszym dniu.
  Sprawa wyglada tak rozmawialem z dziewczyna swoja przez tel powiedziala ze jest u ciotki ma swoje zajecia i wczesniej pojdzie spac i zebym nie dzwonil pozniej,ale ja sprubowlaem miala wylaczony to napisalem esa ze czy jest zala na mnie czy cos nie tak zrobilem bo wczesniej jakos ciezko nam sie gadalo. Bylo pozniej to napisalem dobranoc i zajakis czas przyszla wiadomosc z sieci ze juz ma wlaczony to zadzwonilem i nie odebrala,napisalem czy mozemy chwilke pogadac i odpisala tak,,czlowieku ale ty mnie meczysz ja spie ja pier...... czy to takie ciezkie do zrozumienia''.Czuje sie teraz jak szmata z tego wzgledu czy ja nie bylem zbyt nachalny,upierdliwy napisalem ze bardzo przepraszam.Ale nie wiem co teraz zrobic czy ja przeprosic jutro za dzis i zadzwonic bo nie wiem jak sie czuc w takiej sytuacji.Nie chce nic zawalic w zwiazku a wychodzi na to ze to juz nie 1 raz jak mimowolnie zawalam cos boje sie bo njie chce jej stracic.Pomocy czy ze mna cos jest nie tak.

#2 2010-03-22 11:37:17
krzysztof1

2007-05-30

Re: Mam problem ze soba bo znowu cos zawalilem.

tylko co to ma wspólnego z tematyką tego forum ????

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij