odszkodowanie za błąd lekarski

#1 2010-02-16 13:06:11
baja

2010-02-03

w wypadku córka złamała obie kości przedramienia prawego z przemieszczeniem po nastawieniu operacyjnym z wykorzystaniem do ustabilizowania kości drutów nosiła tylko gips w postaci tzw.łuski  a nie cały  po 7 tygodniach była druga operacja wyciągnięcia tych drutów.Po pewnym czasie okazało się że jedna kość nie jest zrośnięta i utworzył się staw rzekomy
Uważam że do niezrośnięcia tej kości mogło doprowadzić słabe uszczywnienie ręki w związku z tą łuską  i za wcześnie wyciągnięty drut .
Czy w związku z tym mogę wnieśc roszczenie do szpitala z polisy OC o błąd w sztuce lekarskiej i złe prowadzenie leczenia.Jeśli tak to jak to udowodnić.Jeszcze jedno złożyłam już roszczenie do sprawcy wypadku z jego polisy OC,czy jedno nie wyklucza drugiego?
Proszę o podpowiedż.

#2 2011-04-06 12:34:41
keri

2007-12-03

Re: odszkodowanie za błąd lekarski

Bajmen93 napisał:

Witam ponad rok temu miałem otwarte złamanie kosci udowej podczas leczenia okazało się ze zakażono mnie bakterią leczę sie juz połtrora roku przeszedłem 6 operacji w dalszym ciągu nie chodze dodatkowo przy zabiegu pozostawiono mi w kośći złamane wiertło które wyciągnięto po ponad pół roku. Chciał bym się dowiedzieć jakie mam szanse na otrzymanie odszkodowania za złe i długotrwałe leczenie oraz zakarzenie bakterią?

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij