skręcony kręgosłup szyjny

#1 2010-01-30 06:19:33
paulinna

Użytkownik

2010-01-30

Witam! Mam na imię Paulina. Mam 21 lat. W zezłym roku (12.06.2009) w wyniku wypadku samochodowego doznałam urazów takich jak:
-skręcenie kręgosłupa szyjnego
-stłuczeniu barku prawego
oraz klatki piersiowej po prawej.
Na L4 spędziłam 5miesięcy, w czym 1 miesiąc spędziłam w szpitalu rehabilitacyjnym. Przeszłam 2 rehabilitacje. Po powrocie do pracy ze zwolnienia lekarskiego "na dzień dobry" otrzymałam od pracodawcy wypowiedzenie umowy za zbyt długą absęcje chorobową.
Podsumowując: 5 miesięcy zwolnienia, utrata pracy (przez wypadek), 1 miesiąc pobytu w szpitalu, okropne bóle kręgosłupa, barku oraz klatki piersiowej. Chodziłam w kołnierzu ortopedycznym oraz w temblaku. Aha...Miałam prawostrnny niedowład, przez co podejrzewano krwiaka mózgu. Szok! 5 miesięcy koszmaru!
Bardzo proszę o zapoznanie się z moim pytaniem oraz opinię na temat sumy odszkodowania a doznanych urazów. I co najgorsze... Do dnia dzisiejszego jestem bez środków do życia! Na jaką sumę mogę liczyć? CHodzi o odszkodowanie z OC sprawcy.
Pozdrawiam i z góry dziękuję za opinię!smile

BARDZO PROSZĘ O ODPOWIEDŹ:(

Uzyskaj wysokie odszkodowanie po wypadku samochodowym !
Nawet 100 000 zł !
Bezpłatna analiza - wyślij zgłoszenie >>>

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz okreœlić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij