dziecko poslizgnelo się na oblodzonym chodniku

#1 2010-01-27 15:28:45
ksawery

2010-01-27

moje dziecko wracajac ze szkoły poslizgnelo się na oblodzonym nie odsniezonym chodniku ,doznał rany ciętej miał załozone 4 szfy jakiego zadośc uczynienia mogę sie spodziewac( od PZU ubez szkolne grupowe) a o jakie mogę sie ubiegac od zarzadu odpowiadającego za odsnieżenie    ....pozdrawiam wsz czy ktoś miał taki problem proszę informację

#2 2010-01-27 18:02:00
andrzejgryczka

2009-12-12

Re: dziecko poslizgnelo się na oblodzonym chodniku

Z ubezpieczenia szkolenego nie wypłaca się zadośćuczynienia tylko świadczenie z tytułu uszczerbku na zdrowiu. Co do zadośćuczynienia od zarządcy / właściciela chodnika to wysokość zadośćuczynienia ustala się indywidualnie pod katem osoby Poszkodowanej. W moje ocenie kwota zadośćuczynienia nie bedzie wysoka kilka tysięcy maks.

#3 2010-01-31 17:03:50
wro_2

2009-02-10

wysokość odszkodowania od zarządcy drogi/ chodnika będzie zależała od tego gdzie te szwy? Głowa czy ręka? jeżeli głowa to ok kilkunastu tysięcy- jeszcze zależy czy na czole czy z tyłu....

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij