Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz okreœlić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij

wypadek drogowy, dwoje poszkodowanych

#1 2009-12-30 19:14:22
civichb

Użytkownik

2009-12-29

Witam, ponad tydzien temu zdarzyl sie wypadek drogowy  w ktorym uczestniczylem ja wraz z zona.   jakis gosc w nas wjechal. zderzenie czolowe.  zona doznala  drobnych otarc stracila przytomnosc na kilka chwil.  i ma sltuczone zebra i mostek, w szpitalu w karcie informacyjnej nie zostal wpisany wstrzas mozgu, co przy utracie przytomnosci  nastepuje.ja takze zostalem ranny, zlamanie kosci nosowej, przegrody nosowej, klika szwow, utrata przytomnosci(  wstrzas mozgu( czego takze w karcie info nie zostalo napisane)
pytanie moje jest takie, czy moja zona  moze domagac sie ubezpieczenia od sprawcy wypadku?
czy powinnismy jeden wniosek zlozyc jako malzenstwo, czy tez osobno.
i po jakim czasie dostaniemy notatke ze zdarzenia od policji,? poniewaz bez tego ani rusz...sad  ( nie bylem jeszcze wzywany) wypadek    byl 19.12.2009.  bardzo prosze o jakas odpowiedz

#2 2010-01-04 10:29:55
BANAN150274

Użytkownik

2010-01-04

Re: wypadek drogowy, dwoje poszkodowanych

Jeżeli mogę pomóc jeszcze raz to napewno składacie osobne wnioski a jeśli chcecie przyspieszyć notatkę policyjną to napiszcie wniosek do Komendanta placówki, która obsługiwała wypadek i oczywiście niech podpiszą się na kopii, że przyjęli ten wniosek a zobaczysz, że notatkę będziesz miał szybko-TO NA NICH DZIAŁA (SPRAWDZONE)

#3 2010-01-04 22:41:44
civichb

Użytkownik

2009-12-29

a jak powinna wygladac tresc takiego wniosku?

#4 2010-01-05 09:09:01
BANAN150274

Użytkownik

2010-01-04

Zwykły wniosek napisany odręcznie lub wydrukowany z prośbą o wydanie kopii notatki policyjnej ze zdarzenia drogowego., które miało miejsce w dniu....w miejscowości.....a uczestnikami byli.......Pamiętajcie w 2 egz. i niech podpiszą, że odebrali to pismo. Pozdrawiam, napiszcie, jak zadziałało

#5 2010-01-05 15:08:43
ava80

Użytkownik

2009-06-20

nie wolno mi podawać linków, bo administrator forum czuwa i juz dostalam po głowie tongue wniosek do policji  to kilka zdań, jeśli daje bedzie walczyc o odszkodowanie to wzór wniosku do ubezpieczyciela tez mozna znaleźc online,  poszukaj bloga o życiu po wypadku - tam jest wzór takiego wniosku - taki wstępny wink

pozdrawiam, A
wskazówki dla Poszkodowanych, dokumenty, przebieg sprawy o zadośćuczynienie dla osoby poszkodowanej i dziecka w aucie na stronie "życie po wypadku"