złamanie kości promieniowej prawej ręki

#1 2009-12-29 20:35:01
grazyna_gw

Użytkownik

2009-12-29

Witam.
Jestem ubezpieczona grupowo w PZU. W ubiegłym tygodniu bedąć w górach w czasie przerwy świątecznej (jestem nauczycielką) złamałam rękę (kość promieniowa z przemieszczeniem). Pośliznęłam się na chodniku, ale nie wzywałam pogotowia. Świadkami są mój mąż i mój syn. Czy w związku z tym przysługuje mi jakieś odszkodowanie?

Pozdrawiam

Uzyskaj wysokie odszkodowanie po wypadku samochodowym !
Nawet 100 000 zł !
Bezpłatna analiza - wyślij zgłoszenie >>>
#2 2010-01-04 13:53:36
BANAN150274

Użytkownik

2010-01-04

Re: złamanie kości promieniowej prawej ręki

Witaj Grażyna. Jak najbardziej należy Ci się odszkodowanie z "grupówki" a z tego co się orientuję to również powinno należeć Ci się odszkodowanie od zarządcy drogi(chodnika) na której doszło do wypadku. Skoro się pośliznęłaś to domniewam, że był zaśnieżony lub oblodzony. Szkoda tylko, że nie zgłosiliście się tam do lekarza, sprawa by była wtedy oczywista.

#3 2011-04-18 13:21:21
keri

Administrator

2007-12-03

edytam napisał:

10 czerwca złamałam za granicą szyjkę kość ramiennej z przemieszczeniem i odłamami wbitymi w mięśnie, tam miałam nastawiane, jak się okazało źle i w Polsce 24czerwca miałam operację zastarzałego złamania. Zrobiono otwartą repozycję złamania i wewnętrzną stabilizację płytką Philos. Obecnie od 19 lipca trwa rehabilitacja. I tu pojawia się pytanie i problem. Początkowo szło dość szybko, teraz rehabilitacja jest bardzo bolesna a i efekty mizerne. Mam duży, bardzo duży problem z ruchem rotacyjnym i odwodzeniem ręki. Czy ktoś miał podobne problemy? Czy ktoś zna jakieś ćwiczenia , które mogłabym wykonywać sama, żeby wspomóc rehabilitację? W jaki sposób mogę sama rozluźniać mięśnie? chyba w tym leży problem braku ruchomości, bo to co się uda wyćwiczyć przez tydzień po weekendzie trzeba od nowa bo mięśnie się zastają.Co mogę zrobić żeby tak nie było? Za 2 tygodnie mam wrócić do pracy i boję się, że będzie gorzej. Wszelkie wskazówki będą dla mnie bardzo cenne.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz okreœlić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij