Czy mogę ubiegać się o odszkodowanie?

#1 2009-11-05 21:24:11
polo1

Użytkownik

2009-11-05

Miałem wypadek samochodowy, niestety z mojej winy i niestety pod wpływem alkocholu( bardzo tego żałuję). Nikomu nie zrobiłem krzywdy- byłem jedyną osobą w tym wypadku. Doznałem urazu nogi. Parę tygodni w szpitalu, teraz rehabilitacja. Czy mam szansę na odszkodowanie , jeśli mam polisę z prywatnego ubezpieczenia grupowego, które opłacałem w pracy.Proszę o informację.

Uzyskaj wysokie odszkodowanie po wypadku samochodowym !
Nawet 100 000 zł !
Bezpłatna analiza - wyślij zgłoszenie >>>
#2 2009-11-05 22:50:35
Dalback

Użytkownik

2009-08-12

Re: Czy mogę ubiegać się o odszkodowanie?

Nie dostaniesz odszkodowania z racji tego, że byłeś pod wpływem alkoholu.
Jak masz OWU ubezpieczenia to na pewno znajdziesz tam takie wyłączenie.

#3 2009-11-07 23:37:58
agatka_19865

Użytkownik

2009-11-07

Witam... Mam nietypowa sprawe. Kilka dni temu prowadziłam auto kolegi w ktorym byl ten kolega i moj chlopak,,, auto należy do kolegi ojca. Była ograniczona widocznosc i mokro nie wyhamowałam i uderzylismy w poprzedzajacy nasz samochod. Nasze szkody samochodu bylu bardzo widoczne w przeciwienstwie tego poprzedzajacego nas samochodu i człowiek zgodzil sie na oswiadczenie bez wzywania policji ( mi bylo to na reke poniewarz po co miała bym dostac mandat ) oswiadczenie zostało spisane, tylko w jednym egzemplarzu dla poszkodowanego. Samochod ktorym jechalismy miał tylko ubezpieczenie OC. Ja dobrze sie czułam do nastepnego dnia,,, z rana niesamowity ból glowy, zawroty, wymioty... Zapewne od uderzenia w kierownice... sad Mam pytanie czy moge jechac dobe po wypadku bez zadnych dokumentow na to ze była kolizja, bez dokumentow od policji, bo nie byla wzywana, do szpitala z tymi objawami i starac sie o leczenie i odszkodowanie z tego OC kolegi ojca?

#4 2009-11-07 23:52:20
szkodnik

Użytkownik

2008-10-29

Z OC samochodu, który prowadziłaś nie należą Ci się żadne świadczenia.

Porady otrzymywane na Forum – bezcenne!
Za wszystko inne możesz zapłacić prowizją u pośredników firm odszkodowawczych!

#5 2009-11-08 09:14:39
anieka0206

Użytkownik

2009-09-28

przecież TY byłaś sprawcą ! A odszkodowanie z OC przysługuje TYLKO poszkodowanym.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz okreœlić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij