Miales wypadek w Anglii ? Nie pobieramy prowizji 100% odszkodowania w UK dla Ciebie. Zglos sie do nas www.Campter.pl

Wypadek w pracy-uk,sprawa ciagnie sie juz 3 lata:(

#1 2009-09-29 20:03:36
annles22

2009-09-29

Jesli ktos jest mi w stanie pomoc,prosze o rade...Na poczatku 2007 roku poslizgnelam sie i  przewrocilam na mokrej podlodze w kuchni restauracji.Pracowalam tam od 3 m-cy jako kelnerka.
Stluklam sobie dolny odcinek kregoslypa i tyl glowy,jednak przeswietlenie niczego nie wykazalo.Kilka miesiecy krazylam pomiedzy lekarzami i pracodawca walczac o pieniadze i pomoc.W ciagu tych 2,5roku mialam juz kilka rechabilitacji,cwiczen w basenie,akupunkture,2 rezonanse magnetyczne i dyskografie...widzialam kilku specjalistow w Polsce i w Uk.Ich opinie sa rozbierzne co doprowadza mnie do bialej goraczki!!! Jeden stwierdzil,ze mam znaczne uszkodzenie odcinka L5/S1 i chce wymienic dysk...drugi nie widzi zadnych odstepstw od norm.Wyslal mnie do Psychologa podejrzewajac chroniczny bol.Tylko,ze mi bol nie daje zyc,od prawie roku dretwieje mi lewy posladek i noga do  kolana ....Przez ponad rok bylam w dosc duzej depesji,od 6 miesiecy czuje sie duzo lepiej...teraz chyba naprawde wpadne w dolek:( mam wrazenie,ze wszyscy...z adwokatem na czele nie bardzo wierza w moje dolegliwosci...a ja juz jestem zmeczona ...zmeczona bolem..nie wiem co robic...

#2 2009-10-08 21:42:55
pabloja5

2009-01-22

Re: Wypadek w pracy-uk,sprawa ciagnie sie juz 3 lata:(

Witaj annles -czytajac to co piszesz mam wrazenie jak bym siebie widzial dokladnie dwa i pol roku temu mialem wypadek w pracy,sam na wlasnej skorze przezylem cala biurokracje jaka jest zwiazana z uzyskaniem odszkodowania.U mnie  adwokaci  walcza juz  od dwoch lat o odszkodowanie za moj wypadek  ale firma wykorzystuje wszystkie kruczki prawne aby sie wymigac od odpowiedzialnosci-pare dni temu dostalem odpowiedz ze odwolanie moje  w pierwszej instancji zostalo odrzucone i jest skladana sprawa do sadu najwyzszego  -sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie  do wczoraj mieli dac odpowiedz czyli do 7-mego co do wyplacenie sumy o ktora wystapil adwokat jesli nie dostane zadnej odpowiedzi w ciagu paruch dni co do decyzji firmy -jak wczesniej wspomnialem sprawa idzie di sadu najwyzszego  zobaczymy---trzymaj sie zdrowo glowa do gory  mam swoja historie opisana wyzej  jak Cie zainteresuje  napisz    jeszcze raz  trzymaj sie   pabloja5

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij