dekarze zrzucili mi dachówkę na auto,jak to zalatwić?

#1 2009-09-22 20:14:23
seboljeiv

Użytkownik

2008-07-18

witam ponownie!
w zwiazku z remontem dachu w moim bloku trzypietrowym,dekarze ktorzy siedzieli na dachu jak mowią poluzowali dachówki i jedna spadła na dach mojego auta, czego efektem jest kilka nie małych wgnieceń... dekarze przyznają sie do winy bo nie zalozyli zadnej siatki ochronnej ani nie poinformowali o robotach na dachu, zwracam sie do was z prośbą o wyjasnienie co potrzeba do spisania odpowiedniej umowy w takim wypadku zeby ubezpieczyciel tej firmy ktora wykonowyla roboty na dachu wyplacil mi naleznosci za naprawe mojego auta, i jak to jest wogle z ubezpieczeniem takiej firmy- oni mają OC ,czy wogle bedzie jakis problem z odszkodowaniem?

jutro spisze umowe gdyz dzis sie spieszylem i nie mialem czasu, a poza tym Ci jeszcze pseudo robotnicy bedą robić caly tydzien ten dach...

aha, jeszcze jedno przyszlo mi do glowy, mam żądać odszkodowania od tych robotników- czyli firmy w ktorej oni pracują czy od spółdzielni mieszkaniowej ktora zleciła naprawę dachu tej firmie?

Uzyskaj wysokie odszkodowanie po wypadku samochodowym !
Nawet 100 000 zł !
Bezpłatna analiza - wyślij zgłoszenie >>>
#2 2010-04-10 00:47:37
kawa

Użytkownik

2010-01-02

Re: dekarze zrzucili mi dachówkę na auto,jak to zalatwić?

Odszkodowanie z OC firmy wykonującej remont.

Piszą oświadczenie w którym przyznają się do wyrządzonej szkody i po sprawie.
Zapewne od nich TU ściągnie pieniądze za rażące niedbalstwo (nie zabezpieczenie odpowiednie budowy) ale to juz ich problem nie Twój...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz okreœlić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij