PZU-odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu

#1 2009-09-16 22:12:42
marian44

Użytkownik

2009-09-16

witam ,wczoraj mialem komisje lekarska ,gdzie lekarz przyznal mi 7% uszczerbku na zdrowiu ,za dwukrotne zerwanie sciegna achillesa(wypadek w pracy za granica ),lekarz w Szwecji zastosowal leczenie profilaktyczne usztywnienie nogi opatrunkiem gipsowym ,dalsze leczenie prowadzono w polsce ,po 6 tyg  zdjeto mi gips ,ale niestety podczas chodzenia sklejone:D sciegno sie zerwalo , zaraz skierowano mnie na operacje  zszycia sciegna  ,czas  leczenia trwal 9 miesiecy .Na dzien dzisiejszy noga niestety nie odzyskala calkowitej sprawnosci utykam na lewa noge ,mam widoczny obrzek  wokol kostki i niestety  codzienną  wieczorna opuchlizne.Wobec tego mam pytanie czy od decyzji orzecznika  lekarza PZU jest sens sie odwoływać?

Uzyskaj wysokie odszkodowanie po wypadku samochodowym !
Nawet 100 000 zł !
Bezpłatna analiza - wyślij zgłoszenie >>>
#2 2009-09-17 10:37:16
nikopali

Użytkownik

2009-07-24

Re: PZU-odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu

oczywiście odwołując się nic nie tracisz a możesz skożystać

#3 2009-09-17 10:40:29
marian44

Użytkownik

2009-09-16

no napewno ,ale czy ktos sie orientuje  czy 7% uszczerbku na zdrowiu jakie mi orzeczono jest wystarczajace ,może zna ktos skale procentowa orzeczen w przypadku zerwania  sciegna ?

#4 2009-09-17 10:51:07
nikopali

Użytkownik

2009-07-24

każde TU może orzec inny uszczerbek ...poczytaj na forum jak ludzie opisują jaki mają uszczerbek za inne urazy....to jest tylko moje skromne zdanie,że bardzo mały ten uszczerbek na taki poważny uraz-więc nie sugeruj...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz okreœlić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij