Zwichnięcie prawego barku-ile dostanę odszkodowania?

#1 2007-10-06 21:36:01
Infinity15

Użytkownik

2007-10-06

Witam. Chcialbym się zorientować jaką wysokość odszkodowania otrzymam po następującym urazie: podczas pchania samochodu przeskoczyło mi coś w barku. Po poechaniu do szpitala okazało się, ze mam "wyrwany" prawy bark. 2 razy w szpitalu zemdlałem z bólu. Tego samego dnia miałem pod narkozą nastawiany bark. Następnego dnia wyszedłem ze szpitala. Wypadek miał miejsce 29 czerwca. Od poczarku pażdziernika przechodzę rechabilitacje: miałem 10 zabiegów laserowch, a teraz ciągne jeszcze ćwiczenia ( tez mam ich 10, po godzinie raz w tygodniu). Z góry dziekuje za odpowiedzi...

Uzyskaj wysokie odszkodowanie po wypadku samochodowym !
Nawet 100 000 zł !
Bezpłatna analiza - wyślij zgłoszenie >>>
#2 2007-10-10 15:56:12
michal

Użytkownik

2007-05-25

Re: Zwichnięcie prawego barku-ile dostanę odszkodowania?

z zusu? pojecia nie mam, a masz indywidualne ubepzieczenie? tam byłoby prościej
moze orzekną Ci z 5% uszczerbku:/

#3 2007-12-03 11:24:54
waldolek

Użytkownik

2007-12-03

witam! w połowie sierpnia złamałem nogę. było to złamanie spiralne kostki oraz zerwanie więzadła trójgraniastego oraz torebki stawowej. noge zespolono mi jedną śruba oraz tzw prętem Rusha. przeszedlem 2 operacje (tydzień leżałem w szpitalu) następnie założono mi gips na dwa miesiące. chciałbym się dowiedzieć jakie odszkodowanie (procentowo za uszczerbek na zdrowiu) mam szanse dostac.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz okreœlić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij