Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz okreœlić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij

jak napisac pismo???

#1 2009-09-01 20:47:10
starga

Użytkownik

2009-09-01

Tydzień temu miałam kolizje na drodze, nikt nie ucierpiał - pękła opona, samochod uderzył w bariere energochłonna. Szkoda została zgłoszona do PZU i przyszedł rzeczoznawca wycenił - szkoda całkowita! samochod taki popsuty wycenił na 7800, a dobry na 12 700 i tu mam problem, bo dwa miesiace temu jak zawierałam to ubezpieczenie samochód miał wartosc wg PZU 16 000 wiec ja sie pytam czy mozliwe jest, ze w ciagu 2 miesiecy stracił 3300??? dodam, ze w ciagu tych dwoch miesiecy wymieniłam pasek rozrzadu, pompe wodna, olej - trzeba było to zrobic i przejechałam nim 5000km. Chce sie odwołac od kwoty 12 700 i musze napisac pismo iiiii nie wiem jak....prosze o pomoc....baaaaaaardzo

#2 2009-09-02 17:36:25
starga

Użytkownik

2009-09-01

Re: jak napisac pismo???

naprawde nikt nie ma zadnego wzoru??? i jeszcze jedno: co byście zrobili? odwoływali się?

#3 2009-09-02 22:12:18
szkodnik

Użytkownik

2008-10-29

To, że został ubezpieczony na 16 000, to nie znaczy że tyle był wart w momencie ubezpieczania. Najprawdopodobniej aktualna wycena zawiera korekty, np. za ponadstandardowy przebieg, które nie zostały ujęte w czasie ubezpieczania pojazdu. Poproś o wydruk wyceny pojazdu z uwzględnieniem wszystkich korekt - wtedy będzie można coś konkretnie ustalić. To, że wymieniłaś kilka części nie wpływa na wartość pojazdu.

Porady otrzymywane na Forum – bezcenne!
Za wszystko inne możesz zapłacić prowizją u pośredników firm odszkodowawczych!