Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz okreœlić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij

odszkodowanie za złamanie podudzia łącznie ze stawem skokowym

#1 2009-08-10 22:49:12
dusia1984

Użytkownik

2009-08-10

Pierwszy dzień na wczasach idąc po schodach w restauracji wykręciłam nogę w skutek czego nastąpiło złamanie podudzia łącznie ze stawem skokowym (złamanie trójkostkowe). Trafiłam do szpitala gdzie pani dr po zdjęciach rtg kazała wpakować nogę w gips do kolana i przepisała zastrzyki przeciw zakrzepowe i odesłała do domu.Tydzień później na skutek ciągłego bólu trafiłam na kontrolę do ortopedy, który po zdjęciach wykonanych na początku stwierdził, że konieczny jest zabieg operacyjny (krwawa repozycja kostki bocznej i zespolenie złamania 1 śrubą miedzyodłamową i płytką 3-2 ćwierćrurkową i 1 śruba stabilizująca więzowzrost piszczelowo strzałkowy i kostka przyśrodkowa zespolona śrubą malleolarną). Po zabiegu nagę mam w łusce gipsowej na 6 tygodni. Z tego co wiem dopiero po zdjęciu gipsu i usunięciu jednej ze śrub będzie mi wolno zacząć wspierać się na tej nodze no i oczewiście czeka mnie rehabilitacja, a po dłuższym okresie czasu będą usuwać z tej nogi pyłytkę i pozostałe śruby. Jestem ubezpieczona grupowo w pracy w Comercial Union jakiego procentu odszkodowania mogę się spodziewać?

15.07.2009 r. złamanie trójkostkowe stawu skokowego dolnego ze złamaniem podudzia - gips pod kolano
22.07.2009 r. operacyjne złożenie nogi - blacha + 7 śrub + gips krótki
31.08.2009 r. zdjęcie gipsu i usunięcie śruby stabilizującej więzowzrost

#2 2009-08-11 09:23:23
nikopali

Użytkownik

2009-07-24

Re: odszkodowanie za złamanie podudzia łącznie ze stawem skokowym

takie złamania szacowane są na dość duży uszczerbek ale te ubezpieczenia grupowe nie sa wysokie.Ale zawsze coś...jeżeli to były wczasy organizowane przez jakiegoś organizatora też powinien mieć wykupione nnw ale nie musi...