Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz okreœlić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij

Ile odszkodowania otwarte złamanie trzonów kości przedramienia lewego

#1 2009-07-23 18:58:56
broke4

Użytkownik

2009-07-23

Wiatam! W lutym miałem otwarte złamanie trzonów kości przedramienia lewego, jestem praworęczny. Ile moge dostac z ubezpieczenia??? ijestem ubezpieczony w pzu, mam ubezpieczenie szkole.

#2 2009-07-23 19:22:44
poszkodowanywwypdku

Użytkownik

2009-05-19

Re: Ile odszkodowania otwarte złamanie trzonów kości przedramienia lewego

Zależy na jaką kwotę jesteś ubezpieczony, jak przebiegało leczenie, czy były powikłania, co to był za wypadek, czy byłeś pod wpływem alkoholu bo jeśli tak i została sporządzona z tego jakaś notatka przez policję lub szpital, który udzielał Ci pomocy to możesz nic nie dostać. Co do trwałego uszczerbku na zdrowiu to skala waha się od 5% nawet do 50%. Z własnego doświadczenia wiem, że w szkołach przeważnie są ubezpieczenia zbiorowe i max to 10tyz zł za 100% (np. przy całkowitej ślepocie). Optymalnie nie liczyłbym więcej niż 1500zł.

#3 2009-07-24 17:45:20
nikopali

Użytkownik

2009-07-24

niestety te ubezpieczenia szkolne są liche za każdy procent to do120zl;( życzę powrotu do zdrowia

#4 2009-08-31 12:01:35
broke4

Użytkownik

2009-07-23

witam! bylem na komisji i dostalem... 480 zl. moj brat za wybicie palca dostal 250 a ja tyle, za otwarte zlamanie obu trzonow kosci przed. lew. i mialem operacyjnie skladana reke poprzez srodszpikowe druty TEN. Napisalem juz odwolanie a więc moje pytnie to; ile wiecej bede mogl dostac?

#5 2011-07-16 01:32:09
szkoda

Użytkownik

2011-07-03

broke4 napisał:

witam! bylem na komisji i dostalem... 480 zl. moj brat za wybicie palca dostal 250 a ja tyle, za otwarte zlamanie obu trzonow kosci przed. lew. i mialem operacyjnie skladana reke poprzez srodszpikowe druty TEN. Napisalem juz odwolanie a więc moje pytnie to; ile wiecej bede mogl dostac?

Zostało już powiedziane, że w przypadku NNW wysokość świadczenie to iloczyn trwałego uszczerbku na zdrowiu i sumy ubezpieczenia. W przypadku gdyby szkoda była również likwidowana z polisy OC owa kwota byłaby bardzo duża.

Z uwagi na posiadaną gigantyczną wiedzę, umiejętności i doświadczenie prawnicze w wielu dziedzinach prawa obecnie wyłącznie dokonuję zasadniczej wykładni przepisów prawnych budzących poważne wątpliwości lub wywołujących rozbieżności w orzecznictwie sądów oraz w drodze wyjątku pełnię rolę „kontroli instancyjnej” tj. weryfikuję poprawność udzielanych odpowiedzi.