Miales wypadek w Anglii ? Nie pobieramy prowizji 100% odszkodowania w UK dla Ciebie. Zglos sie do nas www.Campter.pl

Czy ktoś coś wie na temat firmy MARRONS SOLICITORS?????

#1 2009-07-14 13:34:53
mawrowicz

2009-07-09

witam,
Tak jak w tytule czy ktoś coś wie na temat w/w firmy zajmującej się dochodzeniem odszkodowań za wypadki spowodowane przez sprawców ubezpieczonych w angielskich firmach ubezpieczeniowych?Dostałem do nich namiary i chciałbym wiedzieć czy ktoś miał może już z nimi doczynienia i jak przebiegała współpraca.Dodam tylko że działają zupełnie gratisowo tzn poszkodowany nie ponosi żadnych kosztów ,a odszkodowanie wywalczone otrzymuje w stu procentach,podobno wg prawa brytyjskiego za ta usługę płaci również ubezpieczalnia.

#2 2009-07-14 14:06:01
trep

2009-07-14

Re: Czy ktoś coś wie na temat firmy MARRONS SOLICITORS?????

O nich szczerze powiedziawszy pierwszy raz slysze ja mialem wypadek rok temu korzystalem z ich uslug compensio.pl . I faktyczeni zadnych kosztow nie było odszkodowanie juz otrzymalem takze generalnie jestem zadowolony....

#3 2010-01-26 18:00:40
andrzejgryczka

2009-12-12

trep napisał:

O nich szczerze powiedziawszy pierwszy raz slysze ja mialem wypadek rok temu korzystalem z ich uslug compensio.pl . I faktyczeni zadnych kosztow nie było odszkodowanie juz otrzymalem takze generalnie jestem zadowolony....

I zalogowal się Pan specjalnie na forum, żeby się w 1 poście podzielić takimi informacjami smile

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij