Miales wypadek w Anglii ? Nie pobieramy prowizji 100% odszkodowania w UK dla Ciebie. Zglos sie do nas www.Campter.pl

Problem z odszkodowaniem w UK

#1 2009-04-18 12:24:27
Tomek12345

2009-04-18

Witam. Mam taką sprawe . Rok temu w Irlandii w miejscu pracy przytrwil mi sie wypadek. Upadek z drabiny z wysokosci okolo trzech metrow skutkiem tego upadku bylo u mnie zlamanie srodstopia. W dniu wypadku znalazlem sie w szpitalu , po zdjeciu rentgenowskim zalozono mi gips na okres czterech tygodni. Zglosilem swojemu pracodawcy o wypadku i checi otrzymania odszkodowania. Pracodawca zapewnil mnie ze ruszy sprawy z firma ubezpieczeniowa. Powiedzial mi ze sprawa ta musi swoje potrwac . Minol rok . Czy mam jeszcze jakies szanse na odszkodowanie.? Wyczytalem w internecie ze przedawnienie takich spraw jest po dwoch latach. Prosze o jakis kontakt . Gdzie moge uzyskac pomoc w zalatwieniu tej sprawy. Z gory dziekuje.    Tomek

#2 2009-04-20 10:09:17
falenica

2008-12-03

Re: Problem z odszkodowaniem w UK

W sprawach wypadków i odszkodowań za szkody na osobie okres przedawnienia to dwa lata. Później pozostaje rzecz najprostsza: złożenie wniosku o odszkodowanie do Personal Injuries Assessment Board. Po złożeniu tam sprawy bieg przedawnienia ulega zawieszeniu. Po zakończonym postępowaniu przed PIAB przedawnienie kontynuuje swój bieg, ale okres przedawnienia wydłuża się o 6 miesięcy. Poproś pracodawcę o przedstawienie dokumentacji od ubezpieczyciela, że szkoda została zgłoszona, dane ubezpieczyciela. Jeśli uważasz, że pracodawca nie dopełnił swoich obowiązków zgłoś się po poradę do kancelarii irlandzkiej. Jeśli nie władasz angielskim najlepiej poszukaj z polko-języczną obsługą.

#3 2010-10-21 22:38:59
daniel milton

2010-10-21

tomek  poszukaj  kancelari  prawnej i walcz o odszkodowanie  bo ci  sie  nalezy . szukaj w  polskich gazetach  w  uk  tam sa  firmy prawnicze  nic  nie  placisz  kancelari za  to ze  weznie  twoja  sprawe oni sciagna  naleznosc  od  ubezpieczyciela  za  ich  prace .powodzenia

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij