odwołanie od decyzji pzu

#1 2007-08-13 13:29:46
mafik44

Użytkownik

2007-08-13

Dostałem właśnie decyzje od PZU ze z mojego ubezpieczenia NNW przysługuje mi za wypadek jakieś 300 zł co moim zdaniem jest kwotą niezbyt adekwatną do moich obrażeń na forum www.odzyskaj.info wyczytałem jak mniej więcej się od tego odwołać i całą dokumentacje i tabele juz mam przygotowana ale mam jedno pytanie czy jest sens by wysłać moje odwołanie od decyzji PZU do jednostki nadrzędnej ? czy lepiej wysłać tam gdzie do tej pory ? Czy takie odwołanie do ich ujmijmy to tak zwierzchników coś daje ? Dajcie jakieś rady bo już nie wiem jak do tego podejść ;-)

Pozdrawiam

Uzyskaj wysokie odszkodowanie po wypadku samochodowym !
Nawet 100 000 zł !
Bezpłatna analiza - wyślij zgłoszenie >>>
#2 2007-08-17 19:46:28
asia

Użytkownik

2007-01-06

Re: odwołanie od decyzji pzu

witam
odwołanie do jednostki nadrzędnej, centralnej przynosi rezultaty, ale może równie dobrze skomplikować sprawę. Osobiście radziłabym to odwołanie skierować do dotychczasowego CLS, później w razie nieskuteczności odwołać się wyżej.
pozdrawiam

#3 2008-10-20 10:48:33
siegrzek

Użytkownik

2008-10-20

Witam, jestem w podobnej sytuacji co mafik44 tyle że ja miałem skrecone kolano prawe i dostałem 440zł co wydaje mi się także nie adekwatną kwotą. Ponieważ zdarzenie miało miejsce kilka miesiecy temu a ja nadal odczuwam jego skutki i już chyba zawsze bedę odczuwał wiec myśle że inaczej powinni do tego podejść, czy ktoś m powie jak, ewentualnie wkaże jaki kroki teraz powinienem poczynić?
Czy jest o w ogole sens podejmować jakiekolwiek działania? bede wdzięczny za odpowiedź

#4 2008-10-20 20:07:56
TAYLOR

Użytkownik

2008-10-20

Witam, we wrześniu miałam wypadek z winy innego kierowcy. Byłam 10 dni na zwolnieniu (nadwyrężony bark). Za tydzień idę na rehabilitację. Gdzie mam zgłosić o odszkodowanie? Do mojego ubezpieczyciela OC czy sprawcy? Proszę o poradę bo jak dotąd to nikt mnie nawet nie poinformował, że mogę się też o to ubiegać, a za auto i tak mi wypłacili "szkoda całkowita" oczywiście grosze.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz okreœlić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij