jak się do tego zabrać??[PZU ODSZKODOWANIE]

#1 2007-08-07 00:10:21
Blaki

Użytkownik

2007-08-07

Witam .
Jakiś czas temu (niecały miesiąc) doznałem wypadku na schodach . W skutek czego doznałem urazu łękotki rozerwałem torebkę maziową a także powstał krwiak w kolanie.Obecnie jestem już po operacji (zamkniętej meniscectomii). Słyszałem że ubezpieczenie szkolne(PZU) obejmuje także okres wakacyjny . Więc tu pojawia się moje pytanie jak się zabrać aby uzyskać to odszkodowanie (od znajomego który trochę "bawi się" w prawo słyszałem że muszę jakieś roszczenia pisać czy coś takiego [czy to prawda?])

Z góry dziękuje za pomoc

Uzyskaj wysokie odszkodowanie po wypadku samochodowym !
Nawet 100 000 zł !
Bezpłatna analiza - wyślij zgłoszenie >>>
#2 2007-08-07 14:13:14
Campter.pl

Ekspert Forum

2007-01-06

Re: jak się do tego zabrać??[PZU ODSZKODOWANIE]

cześć,
zgłoś szkodę do ubezpieczyciela. Opisz wypadek, wskaż jego konsekwencje, powinno wystarczyć;)

http://www.odzyskaj.info/logo.png
Biuro Dochodzenia Odszkodowań Campter
tel. 034 344 86 30, fax. 034 389 50 91
e-mail: biuro@campter.pl

#3 2007-08-07 20:02:48
Blaki

Użytkownik

2007-08-07

a mogłbyś/aś mi powiedzieć gdzie ewentualnie mógłbym odnaleźć wzorce dokumentów do złożenia z góry dzięki

#4 2007-11-03 10:33:07
etrala

Użytkownik

2007-06-27

jeżeli jestes ubezpieczony grupowo przez zakład pracy, to napewno macie dział, który zajmuje sie ubezpieczeniem. Powinni dac Ci Twoja umowę zawartą z PZU , w najbliższsym oddziale PZU możesz wziąc druk " zgłoszenie szkody" wypełniony druk, polisę i dokumentacje medyczna, a także jeśli sprawa wypadku jest w sądzie, to pisma ze sądu i z policji o wypadku dostarczasz do najbliższego oddziału PZU, oni keruja sprawę dalej i czekasz na decyzje.

#5 2007-12-27 14:15:36
tomekq

Użytkownik

2007-12-27

podepne sie pod temat, poniewaz sprawa takze dotyczy łękotki..
a wiec, 18 pazdziernika 2006 roku spadlem ze schodow, doznajac rozciecia prawej konczyny (zostala opatrzona przez chirurga - 4 szwy), dwa tygodnie pozniej dostalem skierowanie do ortopedy (powod -> ten sam wypadek, blokowanie sie kolana lewego) ortopeda stwierdzil zerwanie (naderwanie?) łękotki, w maju 2007 mialem operacjie kolana lewego, rehabilitacja skonczyla sie 18 pazdziernika 2007 roku (rowny rok po wypadku). Od PZU dzis dostałem list z pismem ze przyznano mi odszkodowanie w kwocie 200zł ("Na przyznaną kwotę świadczenia składa się 2% sumy ubezpieczenia z tytułu urazu wymagającego leczenia chirurgicznego") Podkreslam ze nie bylem na zadnej komisi lekarskiej, jedyne po co bylem w PZU to zlozyc podanie o odszkodowanie. A teraz moje pytania..
1) Jest sens odwolywac sie od przyznanych mi 2%-ow?
2) Mozliwe jest przyznanie odszkodowania bez komisji lekarskiej?
3) Czy moge wziac dana sume i dopiero sie odwolac od decyzji?
4) Czy odwolanie (powolanie komisji) cos kosztuje?
5) Ile powinienem dostac % odszkodowania?
6) jakies propozycje?
Aha, po operacji, mam takie same objawy jak przed, czyli operacja nic niepomogla..

pozdrawiam

#6 2007-12-30 11:56:04
tomekq

Użytkownik

2007-12-27

witam.. pomoze ktos?

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz okreœlić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij