Miales wypadek w Anglii ? Nie pobieramy prowizji 100% odszkodowania w UK dla Ciebie. Zglos sie do nas www.Campter.pl

wypadek(nie moja wina) uszkodzenie kregoslupa w uk

#1 2009-02-06 23:24:12
dzekop

2009-02-06

Witam.
Wracajac z pracy samochodem mialem wypadek(nie moja wina) uszkodzenie kregoslupa i stluczone zebra.Na wskutek wypadku nie moglem chodzic do pacy                                  Zadzwonilem do  pracodawcy ( ktorym byla agencja)i powiedzialem ze mialem wypadek . Pracodawca powiedzial mi ze jestem zwolniony i zolnienie lekarskie musze zaniesc do job centre. tak tez zrobilem .
obecnie moja sprawe prowadzi prawnik , ktory mowi mi ze nie moge starac sie o utacone zarobki poniewaz  agencja pracy w ktorej pracowalem zerwala ze mna kontrakt i twierdzi ze nie mialem zadnych utaconych zarobkow.
Przez 10 miesiecy otrzymywalem  Incapacity Benefit 68funtow na tydzien i chodzilem przez 5 miesiecy na fizjoterapie i do dzis dnia czyli dzis jest prvwie 14 miesiecy odczuwam bol i jestem na zwolnieniu.
CZY POWINIENEM MIEC ZWROCONE UTRaCONE  ZROBKI BO NIE WIEM CO SOBIE MaM MYSLEC O SWOIM PRaWNIKU KTORY PROWaDZI MOJa SPRaWE
prosze o odpowiedz pozdrawiam DZEKOP

#2 2009-03-26 20:20:30
blender

2009-03-24

Re: wypadek(nie moja wina) uszkodzenie kregoslupa w uk

na jaki okres miałeś podpisany kontrakt z agencją pracy? czy wiesz , że nie mogą Cię tak z dnia na dzień pozbawić pracy? jaja sobie robią. I Twój prawnik tego nie ciągnie, aż dziwne.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij