Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz okreœlić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij

wypadek w drodze z pracy do domu pzu

#1 2009-01-29 11:59:26
erolek01

Użytkownik

2009-01-29

Wracając z pracy do domu upadłam i złamałam reke .Obecnie mam załozony gips na pieć tygodni .Mam opłacane ubespieczenie grupowe w PZU.JAK UZYSKAC OD PZU ODSZKODOPWANIE I NA CO ZWRACAC UWAGE?

#2 2009-02-10 15:59:55
falenica

Użytkownik

2008-12-03

Re: wypadek w drodze z pracy do domu pzu

Przede wszystkim zapoznaj się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia, jaki ubezpieczenie ma zakres i czy dotyczy również wypadków powstałych w drodze z pracy do domu. Przedstaw firmie ubezpieczeniowej swoje roszczenia, przekładając stosowną dokumentację wniosek roszczeniowy, zaświadczenie lekarskie, oświadczenia opisujące jakich obrażeń doznałeś, zwolnienie lekarskie. Po złożeniu wniosku w ciągu 30 dni powinieneś spodziewać się  odpowiedzi.

#3 2009-02-13 12:01:48
Marcin_K

Użytkownik

2009-02-13

W drodze na uczelnie złamałem rękę w nadgarstku. Tak samo gips miałem 5 tygodni, w tym tygodniu gips juz zdjęli i od przyszłego tygodnia musze chodzić na 2tygodniowe zabiegi rehabilitacyjne. Jak udział w rehabilitacji wpływa na wysokość odszkodowania, czy komisja lekarska bierze pod uwage korzystanie z rehabilitacji??

dziękuję za pomoc,
pozdrawiam