Włamanie, rabunek, pobicie w domu- efekt: blizny i złamana noga

#1 2009-01-29 00:10:12
fidiasz

2009-01-28

Witam! niedawno 7 mężczyzn narodowości afrykańskiej i marokańskiej wtargnęło do mojego mieszkania w Amsterdamie. Obrabowali mnie i moją dziewczynę, jej na szczescie nic nie zrobili ale mnie jako ze bylem jedynym mężczyzna w tym domu złamali noge kijem bejsbolowym, na szczescie tylko tyle bo udało mi sie jakos z tego wyjsc  fuksem, mam blizne na głowie i na drugiej nodze również, brak części środkowego palca. Z dziewczyna pracowalismy w call center, tam nie bylismy ubezpieczeni, w szpitalu spędziłem tydzień, wszystko pokryło ubezpieczenie z poprzedniej pracy w Adecco. Mam ogromna prośbe, mianowicie czy jest taka możliwość ze uda mi sie dostac jakieś odszkodowanie nie koniecznie zwiazane z ubezpieczeniem z pracy, czy są jakieś instytytucje które mogą wypłacić zadoscuczynienie.

#2 2009-03-19 21:35:13
dardanele

2009-03-19

Re: Włamanie, rabunek, pobicie w domu- efekt: blizny i złamana noga

małe szanse, czy policja ich odnalazła?
jeżeli nie, to w Holandii jest instytucja która wypłaca odszkodowania ofiarom przestępstw kryminalnych. Skontaktuj się z prawnikiem holenderskim , powinien wiedzieć.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij